Nadchodzi 1000 odcinek Ukrytej prawdy! Wiemy przed premierą, co się wydarzy

Nadchodzi 1000 odcinek Ukrytej prawdy! Wiemy przed premierą, co się wydarzy

"Ukryta prawda" w TVN dobiła do 1000 odcinka. To niesamowite. Sukces, który odnotowuje serial dosłownie szokuje internautów i widzów. Jubileusz już niedługo. Miliony ludzi czeka na jego emisję.

"Ukryta prawda" to serial, a raczej paradokument, który traktuje o typowych problemach polskich rodzin. Bohaterowie mierzą się z codziennością, w której nie brakuje wstrząsających sytuacji, nieoczekiwanych zwrotów akcji, a także humoru. Serial jest już w stacji TVN emitowany bardzo długo. Mało kto pamięta jego początki. Okazuje się, że wiosną zostanie wyemitowany 1000 odcinek. To prawdziwy sukces.

Sukces "Ukrytej prawdy"

Produkcja po raz kolejny dostarczy widzom emocji, których oczekują siadając przed telewizorem. W końcu jubileusz nie może być zwyczajny. - Choć 8 marca pokażemy 1000. odcinek "Ukrytej prawdy", produkcyjnie jesteśmy już dużo dalej. Wraz z Constantin Entertainment nieustannie dbamy o świeżość i atrakcyjność tematów. Myślę, że jesteśmy wiarygodni przez szacunek do naszych widzów - powiedziała Aneta Kot (Constantin Entertainment). DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Co w 1000 odcinku?

Tysięczny odcinek będzie prawdziwie zaskakujący. Główni bohaterowie odcinka, czyli Nina i Jan (małżeństwo) postanowią wybudować swój własny, wymarzony dom. Z tej okazji urządzają imprezę. W jej trakcie dochodzi do zaskakującego spotkania pary razem z przedsiębiorcą Karolem. W trakcie imprezy w pewnym momencie dochodzi do gwałtu na Ninie. Wszyscy są zszokowani sytuacją. Jej mąż Jan nic nie wiedział o tym, co wydarzyło się podczas imprezy, ponieważ poszedł do pobliskiego sklepu po alkohol, którego zabrakło. Z początku Nina nie była pewna tego, że rzeczywiście została zgwałcona, ale w tym celu razem z mężem udała się do lekarza, który stwierdził jednoznacznie, że doszło do czynu, który całkowicie wstrząsnął główną bohaterką odcinka. Co ciekawe - prawdopodobnym sprawcą został wspomniany przedsiębiorca, który pojawił się na przyjęciu zorganizowanym przez małżeństwo. Całe zdarzenie zostało przez niego nagrane. Więcej dowiecie się oglądając serial, który już niebawem pojawi się w stacji TVN.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
  Źródło: Media2 Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News