Ukrył w sypialni kamerę, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Gdy obejrzał nagranie, zrozumiał, jak bardzo się mylił

Ukrył w sypialni kamerę, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Gdy obejrzał nagranie, zrozumiał, jak bardzo się mylił Źródło: Freepik

Ukryta kamera miała pomóc mężczyźnie w odkryciu prawdy na temat gosposi, którą podejrzewał o kradzieże. Studentka pielęgniarstwa, mająca sprzątać dom należący do małżeństwa, została polecona mężowi przez dobrych znajomych, którzy chwalili jej dokładność i rzetelność. Niestety, wkrótce później zniknął bez śladu zegarek należący do pana domu. Podejrzenia padły na młodą kobietę.

Mężczyzna był bardzo zaniepokojony niespodziewaną zgubą. Przedmiot miał dla niego bardzo dużą wartość sentymentalną. Mimo że dokładnie przeszukał cały dom, nie udało mu się znaleźć zegarka. Wkrótce potem, gdy zapytał gosposię o to, czy nie widziała zaginionej rzeczy, kobieta przyznała, że znalazła jego zgubę pod komodą w sypialni. Pan domu był w szoku, bo wcześniej sprawdzał także to miejsce. 

Ukryta kamera ujawniła porażającą prawdę

Zaginięcie zegarka nie było jedynym incydentem tego typu. Przedmioty znikały w tajemniczych okolicznościach, by wkrótce odnajdywać się w nieoczekiwanych miejscach. Znalazcą zawsze była młoda studentka pielęgniarstwa. Mężczyzna nie ufał dziewczynie, choć ta próbowała wytłumaczyć mu, że nie jest zamieszana w kradzieże. Zdecydował, że najlepszym sposobem, aby sprawdzić, co naprawdę dzieje się w domu, będzie zamontowanie ukrytej kamery. Niedługo później na jaw wyszła porażająca prawda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Już po kilku dniach od zainstalowaniu sprzętu, pan domu zaobserwował bardzo nietypowe zachowania sprzątaczki. Kobieta spędzała bardzo dużo czasu w garderobie przynależącej do sypialni małżeństwa. Co najdziwniejsze, jedynym przedmiotem, który regularnie zmieniał swoje położenie była torba, w której para chowała swoje zabawki erotyczne.

Pewnego dnia mężczyzna musiał wyjechać w delegację służbową. Późnym wieczorem postanowił przejrzeć nagrania z całego dnia. To, co zobaczył, wprawiło go w prawdziwe osłupienie. Sprzątaczka, swoim zwyczajem, krzątała się po sypialni gospodarzy. Po chwili sięgnęła po torbę, która interesowała ją w poprzednich dniach. Wybrała jeden z gadżetów i położyła się na łóżku. Ku jego zdziwieniu, dołączyła do niej jego żona. Mąż z przerażeniem obserwował akt seksualny, do którego doszło pomiędzy kobietami.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano wyniki głosowania z 90% komisji. Zdumiewająca zmiana w wynikach, liczby mówią same za siebie

2. Media: Nieoficjalne informacje o śmierci w czasie głosowania. Kilkanaście przypadków zasłabnięć podczas wyborów

Mężczyzna szybko zrozumiał, jak bardzo się mylił, podejrzewając studentkę o kradzież. Swoją historią podzielił się w internecie. Nie czuł przy tym zdradzony, a oszukany. Nie może pogodzić się z tym, że żona nie powiedziała mu o swoim zainteresowaniu młodą dziewczyną. Wyznał, że jest bardzo tolerancyjny i nie miałby nic przeciwko romansowi żony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Często budzisz się między 3:00 a 5:00 rano? Jest ważny powód, pod żadnym pozorem nie można go ignorować
  4. Popularna sieć sklepów pilnie wycofuje swoje produkty. Lepiej ich nie jeść, w środku znajdują się okropne rzeczy
  5. Fatalne informacje z Łodzi, doszło do katastrofy ekologicznej. Niestety, do wody dostała się substancja podobna do ropy
  6. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów


Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News