Zostawił psa samego w domu i włączył ukrytą kamerę. Nagranie przeszło jego najśmielsze oczekiwania

Zostawił psa samego w domu i włączył ukrytą kamerę. Nagranie przeszło jego najśmielsze oczekiwania Źródło: piqsels

Ukryta kamera pozwala nam na sprawdzenie tego, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Właściciel tego psa, był ciekaw, co robi zwierzak pod jego nieobecność. Tego się nie spodziewał.

Ukryta kamera usytuowana na psie, pozwoliła sprawdzić właścicielowi, co porabia jego pies, gdy nikogo nie ma w domu. Po przejrzeniu nagrania nie spodziewał się, że zobaczy coś takiego.

Ukryta kamera umożliwiła właścicielowi psa, sprawdzenie co robi zwierzak w domu

Mężczyzna ma swojego psa rasy Goldendoodle już od sześciu lat. Mimo to wciąż nie wiedział, co się może dziać podczas jego nieobecności w domu. Zdecydował się na założenie swojemu zwierzakowi kamery GoPro, zanim opuścił dom.

Pies nie sprawiał problemów podczas zakładania kamery. Gdy właściciel zniknął za drzwiami, zwierzak czekał pod drzwiami, był wyraźnie zdezorientowany. Gdy nikt nie wrócił, po chwili podbiegł do okna, sprawdzić, czy jego właściciel nie krząta się po ogrodzie. Następnie rozpaczliwie szczeknął i zaczął biegać po całym domu i obwąchiwać wszystkie kąty.

Właściciel był w szoku gdy przejrzał nagranie

Gdy zwierzak nie znalazł swojego właściciela w innej części domu, wrócił pod drzwi i zaczął desperacko szczekać. Jako że wciąż nikt się nie pojawił, pobiegł do sypialni gospodarza i wskoczył na łóżko, lądując w stercie jego ubrań. Zaczął je obwąchiwać i desperacko wyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy właściciel zobaczył nagranie, serce mu się krajało. Nie wiedział, że pies tak bardzo przeżywa jego nieobecność, po raz pierwszy od kiedy go ma, usłyszał jego wycie. Mężczyzna stwierdził, że już nigdy nie zostawi zwierzaka samego w domu. Pewien doświadczony internauta miał jednak dla niego lepszą radę.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"
2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

- Miałem ten sam problem ze swoim psem. Dowiedziałem się o tym, instalując w domu kamerę na wifi. Pies potrafił wyć nawet przez 20 minut, po tym jak wyszedłem z domu. Znalazłem więc rozwiązanie, zacząłem przed wyjściem zostawiać w domu smakołyki dla zwierzaka. Za każdym razem, gdy wychodziłem, był zajęty szukaniem jedzenia i zapominał, że mnie nie ma. Nigdy więcej nie wył. Dzięki temu przestał odbierać moje wyjścia, jako coś negatywnego, bo wiedział, że ja poza domem = smakołyki do jedzenia = szczęśliwy pies - radził internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News