Szarij
Wiadomości Pikio - 20 Września 2015

Ukraiński dziennikarz: "Bandery, jesteście szmatami, a nie banderowcami" (video)

Anatolij Szarij, ukraiński dziennikarz śledczy, którego działania nie są w smak ukraińskim władzom, ani ukraińskim nacjonalistom, opublikował właśnie w internecie nowe nagranie, które ukazuje jak działa wielu "neobanderowskich chojraków".

Szarij działa na przekór establishmentowi ukraińskiemu. Dziennikarz uważa, że "90% winy za wszystko to, co dzieje się w moim kraju ponoszą ukraińscy dziennikarze, którzy przykrywają wszelkie możliwe przestępstwa i każdą głupotę ukraińskich władz". Stąd też założył na Youtube konto, gdzie co jakiś czas umieszcza nowe nagrania obnażające kłamstwa wiodące na Ukrainie prym. Filmy Anatolija cieszą się niemałą popularnością. Ostatnie nagranie dziennikarza śledczego dotyczy zachowania członków ruchów nacjonalistycznych na Ukrainie. Anatolij opisuje w nim historię młodego neobanderowca, który zrelacjonował bez ogródek w sieci swoje działania podczas rozruchów na Majdanie, które miały miejsce dwa lata temu. Za sprawą Szarija młody przestępca trafił przed oblicze sprawiedliwości. https://www.youtube.com/watch?t=191&v=dMyO01zrLiEPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: pl.blastingnews.com, youtube.compt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News