Ukochany Biedronia ujawnia intymne szczegóły ich związku

Ukochany Biedronia ujawnia intymne szczegóły ich związku Źródło: fot. Instagram

Robert Biedroń kilka dni temu zainaugurował działalność nowej partii politycznej Wiosna. Jednak jego życie nie skupia się wyłącznie na sferze zawodowej. Jego życiowy partner opowiedział więcej o intymnych szczegółach ich związku, które rzucają nowe światło na byłego prezydenta Słupska.

Robert Biedroń jest teraz jedną z czołowych postaci w polityce. Założona przez niego partia Wiosna może znacząco zmienić układ sił na polskiej scenie politycznej. Nie mniej jednak życie lubianego polityka nie kręci się wyłącznie wokół spraw zawodowych. 14 lutego - czyli dokładnie w walentynki - przypada 17. rocznica jego związku z Krzysztofem Śmiszkiem. Orientacja Roberta Biedronia nigdy nie była tajemnicą. Przeciwnicy homoseksualizmu w przestrzeni publicznej widzą w nim wroga, a promotorzy tolerancji i otwartości postrzegają jego działalność jako szansę, aby Polska stała się krajem bardziej otwartym na prawa mniejszości seksualnych. Sam zainteresowany nigdy nie przejmował się komentarzami opinii publicznej i bardzo chętnie mówił o szczegółach swojego związku. Na temat wspólnego pożycia chętnie wypowiada się również partner polityka.

Partner Roberta Biedronia zdradza historię początków ich miłości

Krzysztof Śmiszek zdradza szczegóły pierwszego spotkania pary i przyznaje, że to on był osobą, która pierwsza zafascynowała się politykiem i w konsekwencji uwiodła go. Poznali się w 2002 roku, kiedy Robert Biedroń był jeszcze prezydentem Olsztyna i zainicjował społeczną kampanię przeciwko homofobii. Uwagę Śmiszka zwrócił artykuł w "Życiu Warszawy", gdzie pod relacją z konferencji prasowej zostało zamieszczone zdjęcie polityka. - Zobaczyłem jego zdjęcie i pomyślałem, że może moja wiedza (kończyłem wtedy prawo) przyda się w takiej organizacji. A poza tym bardzo mi się spodobał na tym zdjęciu. Przez dwa, trzy miesiące spotykaliśmy się na gruncie zawodowo-organizacyjnym – opowiada Śmiszek. Zaiskrzyło podczas konferencji w Berlinie. Robert Biedroń przyznaje, że były to bardzo romantyczne czasy, a partner w niezwykły sposób go uwodził. Ich miłość - choć wystawiona na przez odległość między Słupskiem a Warszawą - przetrwała próbę czasu. Panowie chcieliby się pobrać, jednak aktualnie nie pozwala na to polskie prawo.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Robert Biedroń w zupełnie innym świetle - partner polityka mówi o szczegółach

Krzysztof Śmiszek rzuca nowe światło na postać znanego polityka. Okazuje się, że Robert Biedroń poza sceną polityczną nie jest osobą wylewną. Jest też bardzo wrażliwy - codziennie rozmawia z partnerem przez Skype'a, a kiedy tylko jest taka możliwość lubi się przytulać i mówić partnerowi czułe słówka. Założyciel nowej partii Wiosna nie kryje też faktu, że zupełnie nie zna się na modzie i bardzo często zdarza mu się chodzić w ubraniach partnera. - Krzysiek może być moim stylistą. Bo jak on przestaje coś nosić, to ja mu to zabieram - przyznaje żartobliwie polityk. Robert Biedroń jest zaangażowany nie tylko w życie polityczne. W jego życiu prywatnym już od bardzo dawna gości wiosna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Fani nie będą zachwyceni
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem od ponad 40 lat!
  3. Robert Biedroń:Polska jest traktowana jak bankomat
  4. Robert Biedroń: To JA odsunę PiS od władzy!
  5. OFICJALNE: Robert Biedroń wraca do ogólnopolskiej polityki!
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
    Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News