Ukochana rzuciła go, bo był za gruby. Po jego zemście całemu światu opadła szczęka (FOTO)

Ukochana rzuciła go, bo był za gruby. Po jego zemście całemu światu opadła szczęka (FOTO) Źródło: źródło: dailystar.co.uk, pixabay.com

Ten mężczyzna może być przykładem dla wielu. Miroslav Judt, jeszcze kilka lat wstecz był zapalonym fanem przesiadywania przed telewizorem i wcinania niezdrowych przekąsek. Takie zamiłowania wpędziły go w poważne tarapaty zdrowotne. Dopiero rozłąka z kobietą otworzyła mu oczy. Zmotywowało go to do słodkiej zemsty. 

Miroslav jeszcze 3 lata temu był fanem fast-foodów, chipsów i gazowanych napojów, które spożywał najczęściej na kanapie przed telewizorem. Mężczyzna zapuścił się do tego stopnia, że zaczęły się u niego problemy z poruszaniem. W szczytowym momencie ważył aż 135 kilogramów. Wtedy to postanowiła od niego odejść ukochana, która przez lata przekonywała go do zmiany.

W Miroslavie coś pękło. Postanowił wziąć się za siebie i pokazać, że jest coś wart. Zaczął uczęszczać na siłownię, która stała się jego drugim domem. Rzucił też niezdrowe jedzenie i zmienił całkowicie swoją dietę. Już po kilku miesiącach ważył 40 kg mniej i czuł się znacznie lepiej. Wtedy jeszcze bardziej zintensyfikował swoje treningi na siłowni. Dziś twierdzi, że zdecydowanie było warto.

Obecnie Miroslav jest nie tylko znacznie chudszy, ale także potężnie zbudowany. Jego muskulatura wzbudza zachwyt wśród kobiet i zazdrość u kolegów z siłowni. Co więcej, Miroslav jest tak dobry w tym, co robi, że obecnie pracuje nawet jako trener fitness. Żeby tego było mało - znalazł nawet nową kobietę, która jest... przepiękną modelką.

źródło: dailystar.co.uk źródło: dailystar.co.uk źródło: dailystar.co.uk źródło: dailystar.co.uk źródło: dailystar.co.uk źródło: dailystar.co.uk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News