Dziesięć dni po opuszczeniu ośrodka dla uchodźców Amin Husseine próbował porwać dziewczynkę w jednym z bristolskich supermarketów. Nieletnią uratowała mama i siostra, które przyszły z odsieczą. 

Podczas zakupów w supermarkecie uchodźca podszedł do dziewczynki oglądającej obuwie. Poprosił ją, żeby poszła z nim. Gdy dziewczynka odmówiła, mężczyzna wpadł w furię i próbował ją pochwycić. Wtedy dziewczynka zaczęła krzyczeć, zaraz po tym przybiegła mama z siostrą. Kobietom udało się odstraszyć napastnika, który uciekł. Jednak zanim opuścił sklep powiedział ochroniarzowi: „Kiedy wrócę do Somalii zabije każdego napotkanego Brytyjczyka, po czym wrócę i porwę kolejne dziecko„.

Mężczyzna został złapany przez policję. Okazało się, że na swoim koncie ma 20 wykroczeń prawa, w tym trzy próby gwałtu. Podczas procesu uchodźca utrzymywał, iż napaść na dziewczynkę nie miała motywu seksualnego, a on nie chciał jej skrzywdzić. Jego obrońca wskazywał na rzekome problemy alkoholowe jago główną przyczynę. Mężczyzna już był w więzieniu przez dwa i pół roku za próbę molestowania dziecka i kradzież alkoholu. Z pewnością nie uniknie skazania tym razem.

Problem somalijskich uchodźców polega na tym, że władze Somalii nie przyjmują deportowanych z innych krajów obywateli. W związku z czym przestępca raczej nie opuści Wielkiej Brytanii, po mimo popełnionych przestępstw.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: britainfirst.org

...

Zobacz również