Polscy celebryci potrafią zarabiać zawrotne kwoty. Nie robią tego bynajmniej ciężko pracując. Chyba, że za wymagające uzna się wstawianie zdjęć na portale społecznościowe.

Polskie gwiazdy lubią chwalić się tym jak spędzają wolny czas. Ich konta na Instagramie czy Facebooku pełne są zdjęć z różnych wydarzeń. Przeglądając profile celebrytów nie zastanawiamy się nad tym dlaczego pozują akurat w danym miejscu, w określonym czasie.

Okazuje się, że wiele ze wspomnianych zdjęć nie jest przypadkowych. Ich okoliczności zależne są od tego, z jakim partnerem podpisany mają kontrakt celebryci. Jak podaje portal „wsedno24.pl”, wśród nich króluje Kuba Wojewódzki. Dziennikarz, kiedy odebrał telefon z pytaniem za ile zgodzi się wrzucić zdjęcie na Instagram zaproponował… 30 tysięcy złotych.

Dzisiaj markom nie wystarczy promocja w formie strony na Facebooku i profilu na Instagramie. Angażują znane i wpływowe osoby, czyli influencerów, w reklamowanie ich produktu. Tym samym zyskują cenną rekomendację swojej marki. Wystarczy jak znana osoba opublikuje krótki film lub wstawi zdjęcie z produktem i go oznaczy. Im więcej obserwujących, tym większą sumę można zarobić – mówiła dla „se.pl” Aleksandra Dejnarowicz, trenerka social media.

źródło: wsedno24.pl, se.pl

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również