Przy okazji piątkowego meczu reprezentacji Danii oraz Polski w Kopenhadze doszło do szokujących zdarzeń. Miejscowa policja miała tam skatować jednego z przyjezdnych kibiców przez różnice poglądów. Jak się jednak okazuje, pobity mężczyzna także atakował funkcjonariuszy oraz już niejednokrotnie karany był za swą przestępczą przeszłość.

Kibic z Trójmiasta to Grzegorz H., którego w naszym kraju sądzono m.in. za pobicia i kradzieże. Co naprawdę szokujące, mężczyzna związany jest bezpośrednio ze środowiskami neonazistowskimi.

H. karany był także za posiadanie broni bez zezwolenia oraz za bójkę z policją. Łącznie zamykano go w więzieniu dwa razy.

Co zadziwiające, mężczyzna bardzo chętnie obnosi się ze swoimi neonazistowskimi poglądami. Ma on mieć na plecach i ramionach wytatuowane swastyki oraz jedno z haseł nazistowskich zbrodniarzy z SS. Poza tym zdecydował się także na uwiecznienie na swoim ciele… portretu Adolfa Hitlera.

W niedzielę odbył się proces Grzegorza H. Najbliższe 26 dni spędzi on w duńskim areszcie. Wkrótce dojdzie także do właściwej rozprawy, która zadecyduje o losie Polaka.

Czy Hitler był uzależniony od narkotyków? Zaskakujące fakty o zbrodniczym dyktatorze

Zobacz również