Nie cichną doniesienia dotyczące brutalnego ataku na parę Polaków w Rimini. Tragedią 26-latków żyje cały kraj. Właśnie wyszło na jaw, co napastnicy chcieli zrobić ze zgwałconą Polką po tym, jak pobili do nieprzytomności jej męża i skończyli gwałcić kobietę po kilku godzinach.

Przypomnijmy, że do ataku na Polaków doszło w mało uczęszczanej części plaży w Rimini. Małżeństwo wybrało się tam ostatniego dnia urlopu o 4:00. W pewnym momencie do pary podeszła grupka czterech śniadych mężczyzn. Ci najpierw mieli zaproponować wspólne picie alkoholu i palenie papierosów. Za chwilę jednak ich stosunek do pary uległ zmianie.

Mężczyźni zażądali pieniędzy od Polaków, a po chwili przeszli do ataku. Dwóch mężczyzn rzuciło się na Polaka, a dwóch kolejnych skrępowało jego żonę. Kiedy pod potężnymi ciosami 26-latek upadł, wszyscy napastnicy oddali się gwałceniu i katowaniu jego żony. Jej koszmar trwać miał kilka godzin.

Jak się okazuje, zwyrodnialcy chociaż częściowo próbowali zatrzeć ślady po zbrodni, jaką popełnili. Właśnie wyszło na jaw, że kiedy skończyli gwałcić 26-latkę, wrzucili ją półprzytomną do morza. Prawdopodobnie próbowali w ten sposób zatrzeć ślady i utopić kobietę. Ofierze gwałtu udało się jednak wydostać z wody i razem z mężem dostać na promenadę. Tam wypatrzył ich jeden z przechodniów, który wezwał pomoc.

Zobacz również

źródło: se.pl

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach