Ujawniono to dopiero po latach. Agnieszka Kotulanka przez Klan straciła wszystko, co kochała. Scenarzystka serialu, Ilona Łepkowska, opowiedziała o tym, jak rola w telenoweli wpłynęła na jej życie.

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego mając zaledwie 61 lat. Pięć lat temu definitywnie zakończyła współpracę z serialem „Klan”. Przez alkoholowy nałóg nie pojawiała się na planie lub zdarzało jej się przyjść niedysponowaną.

ZOBACZ TAKŻE: Media to przemilczały. Niespodziewana postać na pogrzebie Kotulanki

Kiedy aktorka odeszła z pracy, by „uporządkować swoje życie osobiste” jej nałóg stał się jeszcze silniejszy. To bardzo zaniepokoiło jej najbliższych, którzy bali się o jej zdrowie, a nawet życie.

Ilona Łepkowska: Agnieszka Kotulanka była sfrustrowana zawodowo, „Klan” zniszczył jej karierę

Ilona Łepkowska w rozmowie z dziennikarzami ujawniła swoje podejrzenia. Jej zdaniem powodem, dla którego aktorka wpadła w nałóg było zawodowe niespełnienie i fakt, że przez rolę Krystyny Lubicz traci możliwość na rozwinięcie swojej kariery.

ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka i słynny polski aktor byli parą. Po rozstaniu wpadła w alkoholizm

– U szczytu popularności Klanu w 2000 roku zdobyła Telekamerę dla najlepszej aktorki – przypomina scenarzystka w rozmowie z Faktem. Kobiety chciały być jak jej serialowa postać. Kupowały takie same wisiorki, jakie kupowała Krystyna i naśladowały ją na każdym kroku. Myślę, że ten serial bardzo ją ograniczył. Choć z jednej strony przyniósł wielką popularność, to z drugiej był jak pocałunek śmierci. Mimo ogromnego talentu przestała dostawać inne role. Marnowała się zawodowo i czuła się niedoceniona. Wiem,że to jej doskwierało i mogło przyczynić się do problemów, z którymi, niestety, sobie nie poradziła – powiedziała Łepkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka nagle zmarła. Przyczyny jej śmierci są wstrząsające

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]


Który wojewoda został najhojniej nagrodzony w 2017 roku? Niektóre sumy robią wrażenie!