Violetta Villas przez dekady była najbardziej przebojową postacią polskiego przemysłu rozrywkowego. Zrobiła także wielką karierę za Oceanem. Dzięki relacji świadka ujawniono, jak wyglądały jej amerykańskie występy.

Urodzona jako Czesława Gospodarek piosenkarka, w latach 60. XX wieku znajdowała się ustach wszystkich Polaków i ogromnej rzeszy amerykańskich miłośników. O jej koncertach krążyły legendy. Artystka miała wjeżdżać na scenę na białym koniu czy luksusowym samochodem marki Jaguar. Naoczny świadek tych wydarzeń zaprzeczył jednak tym doniesieniom, prezentując zgoła odmienna, lecz nawet ciekawszą wersję historii.

ZOBACZ TAKŻE: Ta piosenkarka zaskoczyła rodziców z całego świata. Nie uznaje płci swoich dzieci

„To było wyzywające”

Jak wynika ze wspomnień Andrzeja Ziółkowskiego, który w tamtym czasie pracował jako kelner w jednym z kasyn, w których regularnie występowała Violetta Villas, mówi, że nie pamięta żadnych koni ani samochodów, pamięta za to coś znacznie bardziej oszałamiającego.

ZOBACZ TAKŻE: Ostry, dziki seks w „M jak Miłość”! Wyuzdanie wylewa się z ekranu

– To robiło wrażenie, było wyzywające. Podobnie jak sam spektakl. Przesycony erotyzmem, pokazujący sceny miłosne ze starożytnego Rzymu czasów Nerona. Występowało stu tancerzy. Spektakl był tak imponujący, że nieco przyćmiewał samą Villas – relacjonuje Ziółkowski.

źródło: fakt.pl

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również