Michał Szpak dołączył do składu jury The Voice of Poland niedawno. Nie przeszkadza to, by reszta jury miała go dosyć. Jak mówi jedna z osób zaangażowana w produkcję, Szpak miał dobry start, ale na tym kończą się jego sukcesy w programie.

The Voice of Poland i The Voice Kids to dwa programy, nad którymi TVP intensywnie pracuje w ostatnim czasie. Pracujący przy nich ludzie starają się, by wszystko przyciągało widzów, a całość była zapięta na ostatni guzik. Niestety, okazuje się, że Michał Szpak psuje im program.

Wokalista ma być ogromnie zazdrosny o innego piosenkarza, który pracuje w tym samym studiu. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego, który spisuje się przy The Voice Kids. Ten drugi ma być powodem, przez którego Szpak zielenieje z zazdrości. Jak mówi smutno personel obu programów, były reprezentant Polski na Eurowizji miał dobry start, ale na tym koniec.

 – Szpak od początku porównywał się do Kwiatkowskiego, a odkąd zdał sobie sprawę, że jego konkurent podbił serca producentów, zielenieje z zazdrości, ilekroć temat schodzi na Dawida. Zupełnie jakby miał kompleksy na jego punkcie – mówi osoba zaangażowana w produkcję obu programów.

Jego zachowanie ma wpływać także na atmosferę w jury. Szpak ma wyglądać i zachowywać się przed kamerą bardzo nienaturalnie. Działa tym na nerwy pozostałym członkom składu. Już zyskał status najgorszego członka jury w historii The Voice of Poland. Niewykluczone, że to pierwsza i ostatnia edycja programu, w której Szpak bierze udział.

źródło: fakt.pl

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

...

Zobacz również