Uczył dziennikarza TVP. Przerywa milczenie: WSTYD mi za niego

Uczył dziennikarza TVP.  Przerywa milczenie: WSTYD mi za niego

Jeden z internautów skomentował post na Twitterze znanego dziennikarza TVP. Po tym co napisał redaktor jego dawny nauczyciel odpowiedział, że wstyd mu za niego.

Burza zaczęła się wtedy, gdy gazeta.pl w tytule zawarła informacje, że Patryk Jaki "stał pod blokiem". W odpowiedzi na ten fragment, część internautów wyśmiała go. Dołączyli do dyskusji również pracownicy TVP. "Bartoszewski stał przed blokiem. Przypominam praktykantom z Czerskiej. Na placu apelowym w Auschwitz” – napisał berliński korespondent TVP Cezary Gmyz. Na to wszystko z oburzeniem zareagował poseł Adam Szłapka z Nowoczesnej. Na jego wpis wtedy odpowiedział prezenter TVP Michał Adamczyk i napisał: - Ile zna Pan, panie pośle przypadków zwolnienia z Auschwitz z powodu złego stanu zdrowia? Tak tylko pytam.

Wstyd mi za Pana

Zobaczył to Mariusz Machnikowski dawny nauczyciel Adamczyka ze szkoły, uczył go kiedyś matematyki. Napisał, że jest mu wstyd za niego mimo, że nie uczył go historii tylko matematyki. I na to prezenter odpowiedział. Oznajmił, że jemu też jest wstyd tylko, że za matematyka, ponieważ przez przypadek prof. Bartoszewski zablokował pośmiertne przyznanie Orderu Orła Białego Pileckiemu. Internauci również komentują całą sytuację. Jedni stoją za nauczycielem i popierają go jednocześnie wyrażają współczucie, że musiał mieć takiego ucznia. Inni przyznają racje Adamczykowi i również przytaczają przykłady orderu czy niejasnego wyjścia Bartoszewskiego z obozu w Auschwitz. Fot. Twitter/Mariusz Machnikowski Fot. Twitter/Mariusz Machnikowski Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News