Jakub Król, nastolatek, który prowadzi na YouTube kanał modowy, po ostatnim filmiku, w którym pokazuje jak robić makijaż do szkoły musi się mierzyć z ogromną falą agresji słownej jaka na niego spływa ze strony innych internautów. Wyzwiska i życzenie śmierci w męczarniach to tylko niektóre przykłady komentarzy jakie się pojawiły.

Podczas gdy video blogi na YouTube o makijażach i modzie prowadzone przez przedstawicielki płci żeńskiej nikogo już nie dziwią, to te prowadzone przez płeć przeciwną wzbudzają w polskim internecie ogromne kontrowersje.

Mógł się ostatnio o tym przekonać jeden z YouTuberów nieukrywający swojej odmiennej orientacji seksualnej, Jakub Król, który na swoim kanale publikuje poradniki dla nastoletnich chłopaków „odkrywających swoją seksualność”.

Ostatni z jego filmów, w którym pokazuje chłopakom jak zrobić makijaż do szkoły, wywołał ogromne kontrowersje wśród polskich internautów. Na młodego YouTubera spłynęła ogromna fala hejtu. W ogromnej mierze komentarze jakie pojawiły się pod jego filmem to wyzwiska i życzenia śmierci w męczarniach.

hejt hejt2 hejt3 hejt4 hejt5 hejt6

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

Zobacz również