Wielu uczniów musi przejść na naukę zdalną. Wiemy, kiedy wrócą do szkoły, smutne informacje z polskiego liceum
Pikio.pl
Aneta Wasilewska - 28 Września 2020

Wielu uczniów musi przejść na naukę zdalną. Wiemy, kiedy wrócą do szkoły, smutne informacje z polskiego liceum

Kolejna szkoła została zamknięta. Uczniowie polskiego liceum przeszli na zdalne nauczanie po tym, jak u jednej z uczennic został potwierdzony koronawirus. Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez władze miasta, wiadomo, kiedy uczniowie będą mogli wrócić do szkoły.

Uczniowie w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną muszą się mierzyć z nową rzeczywistością w polskich placówkach. Niestety, ryzyko zakażeń jest ogromne. Teraz okazuje się, że kolejne liceum musiało przejść na nauczanie zdalne. Pozytywny test na koronawirusa otrzymała jedna z uczennic.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Najnowsze wiadomości z Łodzi. Uczniowie przeszli na nauczanie zdalne

Uczniowie z XIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Eliasza Chaima Majzela w Łodzi od dziś przeszli na nauczanie zdalne. Jak się okazało, jedna z uczennic zakażona jest koronawirusem. Zgodnie z oficjalną decyzją Sanepidu, 25 uczniów i 5 nauczycieli skierowanych zostało na kwarantannę. Niestety, w związku z niedoborami w kadrze nauczycielskiej, cała szkoła będzie mieć lekcje za pośrednictwem sieci. Zdalne nauczanie będzie obowiązywać do 2 października.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- U uczennicy klasy III potwierdzono zakażenie Covid-19. Decyzją Sanepidu 25 uczniów oraz 5 nauczycieli i zostało skierowanych na kwarantannę od dziś do 2 października. Z uwagi na brak możliwości zorganizowania zastępstw za nieobecnych nauczycieli wprowadzono do 2 października zdalne nauczanie dla całej szkoły tj. 463 uczniów - przekazała Monika Pawlak z Urzędu Miasta Łodzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Uczniowie z kolejnej łódzkiej szkoły uczą się z domu

XIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Eliasza Chaima Majzela to nie pierwsza łódzka szkoła, w której potwierdzono zakażenie wśród uczniów. Zaledwie w zeszłym tygodniu na nauczanie zdalne Sanepid zdecydował się w XXXIII LO przy ul. Kusocińskiego oraz XX LO przy ul. Bohdanowicza. Co więcej, w Przedszkolu Miejskim nr 41 przy ul. Gdańskiej potwierdzono koronawirusa, co doprowadziło do skierowania 35 dzieci i 3 nauczycieli na kwarantannę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News