Uczniowie nie wrócą do szkół
Pikio.pl
Irmina Jach - 23 Września 2020

Mamy potwierdzenie, do października dzieci nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Uczniowie nie wrócą do szkół aż do października. Krajowe media obiegły wstrząsające informacje, które z pewnością zaniepokoją uczniów i rodziców pochodzących z tych regionów. Niestety, zostały potwierdzone. Sytuacja jest naprawdę poważna, nic nie wskazuje na to, że może zmienić się w najbliższym czasie. Dzieci i młodzież muszą przyzwyczaić się do nowych realiów.

Uczniowie w najbliższym czasie nie będą mogli zasiąść w szkolnych ławach. Sytuacja sanitarno-epidemiologiczna nie wygląda najlepiej. Odnotowano liczne problemy zdrowotne, zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli uczących w kilku placówkach edukacyjnych na terenie polski. To niejedyna niepokojąca wiadomość, którą przekazywaliśmy dziś.

Stanisława CelińskaSmutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziłaCzytaj dalej

Uczniowie nie wrócą do szkół aż do października

Krajowe media przekazały niepokojące informacje na temat ogniska koronawirusa, które pojawiło się w Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Podstawowej nr 2 w Trzebnicy. Zakażenie niebezpiecznym patogenem wykryto aż u dwunastu nauczycieli. Powiatowy inspektor sanitarny zajmujący się sytuacją epidemiologiczną w tym regionie w środę, 23 września bieżącego roku, podjął decyzję o przejściu na zdalny tryb nauczania w obydwu placówkach. Zmiana ma charakter okresowy i prawdopodobnie wraz z początkiem października wszystko wróci do normy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

- Osoby przechodzą zakażenie bezobjawowo. Obowiązuje zatem 10-dniowa kwarantanna i jak ten okres minie, to pewnie szkoły zaczną znów pracować normalnie. Odbieramy wiele sygnałów m.in. od rodziców, że chcieliby powrotu dzieci do szkół - przekazał inspektor Czesław Janusiak.

Powiat trzebnicki jest obecnie oznaczony jako strefa żółta. Wzrost zachorowań wystąpił w czasie, w którym odnotowano ognisko koronawirusa w fabryce wędlin Tarczyński. Władze przedsiębiorstwa z własnej inicjatywy, na koszt firmy wykonało tysiąc testów u wszystkich pracowników. Kilkadziesiąt osób uzyskało dodatni wynik.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu roi się od służb, trwa niebezpieczna walka z czasem. Tragiczne wydarzenia na zachodzie Polski

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Wielkie gratulacje dla małżonki Roberta Janowskiego. Ukochany gwiazdor podzielił się radosną nowiną

- Ci zakażeni przechodzili chorobę bezobjawowo. Mamy w tym ognisku już 24 ozdrowieńców, co w czwartek rano zaraportujemy Ministerstwu Zdrowia. Mam nadzieję, że będzie to miało wpływ na ocenę sytuacji i nie staniemy się powiatem czerwonym - przekazał inspektor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News