Uczestnik "Rolnik szuka żony" rozstał się z partnerką. Nie dostosowała się do jego wymagań

Uczestnik "Rolnik szuka żony" rozstał się z partnerką. Nie dostosowała się do jego wymagań Źródło: screen youtube.com/Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" stało się niewiarygodnym sukcesem stacji TVP. Dzięki programowi niejeden uczestnik odnalazł swoją drugą połówkę. Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Dowiedzieliśmy się, że kolejna para z programu się rozstała.

"Rolnik szuka żony" nie trafił do wszystkich widzów, ale programowi bez wątpienia nie można odmówić niebywałego sukcesu. Show ma za sobą już pięć edycji, a każdy z dotychczasowych odcinków oglądany był przez miliony widzów. Nie da się kryć, że dla TVP program ten był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Podboje miłosne polskich rolników nie raz już nas zaskakiwały czy też rozśmieszały, ale były również historie, które wzruszyły telewidzów. Niestety nie wszystkie pary doczekały się szczęśliwego zakończenia.

"Rolnik szuka żony": kolejna para się rozstała

Jednym z uczestników ostatniej edycji programu był Grzegorz, który związał się z Dorotą. Mężczyzna już na samym początku zaznaczał, że od swojej partnerki będzie wymagał, aby ta zamieszkała wraz z nim na jego gospodarstwie. W tym przypadku był to warunek niezbędny do spełnienia.

Para początkowo postawiła na związek na odległość. Zakochanych dzieliło aż 650 kilometrów, ale Grzegorz nie mógł czekać w nieskończoność, aż jego partnerka w końcu zdecyduje się na przeprowadzkę. Podczas swojego występu w programie "Pytanie na śniadanie", Grzegorz poinformował widzów, że jego związek z Dorotą właśnie się zakończył. Jednak mężczyzna zaznaczył, że odległość, nie była jedynym powodem, przez który rozstał się z ukochaną.

 - Rozstaliśmy się z Dorotą na początku roku. Dzieliło nas dokładnie 650 km. Ona w Bieszczadach, a ja w Augustowie. Odległość nie była jednak jedynym problemem. Ja mówiłem nawet w wizytówce, że dziewczyny muszą być świadome, że czeka je przeprowadzka do mnie. Powiedziałem o tym szczerze, bo chciałem, żeby one o tym wiedziały - wyznał Grzegorz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnik programu niestety nie wyjaśnił, jakie były pozostałe powody, które zadecydowały o zakończeniu jego związku. Fani mogą tylko podejrzewać, co dokładnie zaszło pomiędzy Grzegorzem i Dorotą, kiedy program się zakończył. Niewykluczone, że w przyszłości poznamy całą prawdę dotyczącą tego związku, jednak niewykluczone jest również, że te informacji nigdy nie ujrzą światła dziennego.

Fani Grzegorza bez wątpienia chcieliby poznać tę tajemnicę, ale jak na razie będą musieli uzbroić się w nie lada cierpliwość, która w przyszłości może się opłacić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News