Emitowany przez Polsat hitowy show „Tanie z gwiazdami” budzi ogromne emocje, nie tylko wśród telewidzów. Co zrozumiałe żyją nim także jego uczestnicy i uczestniczki. Jedna z nich w rozmowie z mediami ujawniła, co myśli o jurorce, Iwonie Pavlović.

Za nami dwa odcinki najnowszej, 8. dla Polsatu i 21. w ogóle serii polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Nadawany od 2005 program natychmiastowo zebrał ogromną rzeszę fanów, która utrzymuje się do dziś.

Każda seria niesie ze sobą coś specjalnego. Tej wiosny rewelacją miałby Paweł „Popek” Mikołajuw, krakowski raper i były zawodnik MMA, dawniej poszukiwany listem gończym. Nieoczekiwanie jednak jego miejsce zajęli Jarosław Kret i Beata Tadla.

Kontrowersyjna para celebrytów i osobistości telewizyjnych, u której w ostatniej chwili przez wystartowaniem sezonu pojawił się kryzys relacji. Wywiad Kreta, w którym bez konsultacji z partnerką opowiedział mediom, iż nie mieszka z Tadlą, rozpętał medialną burzę i sprowadził tematykę występów niemalże tylko do wojny między obojgiem z nich.

Nie są oni jednak jedynymi postaciami 8. sezonu „TzG”. Jedna z bardziej rozpoznawalnych uczestniczek, której udało się przejść do następnego odcinka, wyjawiła, co myśli o jurorce, Iwonie Pavlović.

Powiedziała, co sądzi o Iwonie Pavlović

Angelika Mucha, blogerka znana jako Littlemooonster96, powiedziała w jednym z zakulisowych wywiadów, co myśli o najbardziej doświadczonej jurorce programu. Mucha otrzymała dosyć niskie noty w ostatnim programie, ale zapewne dzięki głosom fanów, udało jej się przejść do dalszej rywalizacji.

Pavlović jest zawodową tancerką i sędziną na wielkich imprezach tanecznych, widzi zatem wszelkie najmniejsze błędy w wykonaniu, co rzutuje na wystawioną przez nią ocenę. Nie spodobało się to jednak Musze, która pojawiła się w upublicznionym nagraniu, na którym jej partner taneczny Rafał Maserak wypowiedział słowa: „Zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!”.

Zapytana przez dziennikarkę jastrzabpost.pl o relacje z Pavlović, Mucha przyjęła skrajnie inną postawę niż w kontrowersyjnym nagraniu. Czy oznacza to, że ukrywa prawdę?

Nie mam żadnego konfliktu (z Iwoną Pavlović – red.). Ja wiem, na czym polega ten program i wiem, że ta ocena jest, jaka jest tak naprawdę. Dla mnie najważniejsze jest wsparcie moich obserwatorów – powiedziała uczestniczka „Tańca z gwiazdami”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polityk PiS umiera na raka. „Koledzy z partii go opuścili”
  2. Ujawniamy: Władimir Putin chciał zestrzelić samolot pasażerski
  3. Zakaz handlu: Tesco zabarykadował się wózkami, klientów wmurowało

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?

Loading ... Loading ...

10 polskich seriali z czasów PRL, które można oglądać bez końca

"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]

źródło: jastrzabpost.pl