Po raz kolejny wybuchł potężny seks skandal w szkole. Nauczycielka angielskiego obcowała płciowo ze swoim uczniem. Kobieta utrzymywała z nim kontakty seksualne, od kiedy chłopiec skończył 14-lat. Nastolatek pochwalił się wyuzdanym nagraniem z 32-latką na Snapchatcie.

Stany Zjednoczone mają coraz większy problem z nauczycielami, którzy nie potrafią zrozumieć, że spanie z podopiecznymi jest nieetyczne i zakazane. 32-letnia Samantha Ciotta z Kalifornii uczyła w Beaumont High School. Od 2015 roku utrzymywała kontakty seksualne z jednym z uczniów, który miał wtedy zaledwie 14 lat.

Chłopak udostępnił na Spanchatcie video, na którym był w samych majtkach. Skandal wybuchł, kiedy bardziej spostrzegawczy znajomi nastolatka rozpoznali pojawiającą się w tle nauczycielkę. Brytyjski serwis Dailymail.co.uk poinformował, że nastolatek nagrał pogrążające 32-latkę video iPhonem, który dostał od jej męża.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! Urocza nauczycielka chemii „zerżnęła ucznia tak, że prawie odpadł mu penis”

„Wchodziłem w nią głęboko”

Znajomi zaczęli zalewać chłopaka pytaniami na temat relacji z nauczycielką, a ten odpowiedział, że „wchodził w nią głęboko”

Samantha została zatrzymana przez policję. Podczas przeszukania w domu 32-latki znaleziono jej zapiski opisujące intymną relację z 14-latkiem. Matka chłopca zmarła, a ojciec przebywa w więzieniu, dlatego nauczycielka była dla niego wsparciem i opiekunem.

32-latka wyszła z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 150 tys. dolarów, równowartości 450 tys. złotych. Śledczy prowadzący śledztwo starają się ustalić, czy nauczycielka współżyła również z innymi uczniami. Kobieta oczekuje na proces w sprawie współżycia z nieletnim. Jej mąż wniósł pozew o rozwód.

ZOBACZ TAKŻE: W miejscach publicznych uprawiała wyuzdany seks z uczniami szkoły specjalnej

Kiedyś najseksowniejszy żyjący mężczyzna... a dziś?


Szokujące przypadki mężczyzn zgwałconych przez kobiety [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również