Fani „Ucha Prezesa” jak w każdy czwartek czekali dziś na Youtube’ową premierę odcinka swojego ulubionego serialu. Ta jednak nie nastąpi, gdyż twórcy serialu przesunęli datę jego publikacji. Zaskakujący powód tej decyzji sprowokował ożywioną dyskusję internautów.

Motywy swojej decyzji twórcy serialu ujawnili za pośrednictwem Facebooka. Kluczowe znaczenie dla przesunięcia premiery miała data.

Czas zadumy

Nowy odcinek „Ucha Prezesa” nie ukazał się na Youtube, gdyż 2 listopada obchodzone są w Polsce Zaduszki. Ekipa tworząca serial zdecydowała, by zostawić widzom czas na odrobinę zadumy i opublikować kolejną odsłonę przygód Prezesa oraz Adriana w późniejszym terminie.

– Drodzy Widzowie na całym świecie! W związku z tym, że w najbliższy czwartek przypadają Zaduszki, czyli święto, podczas którego tradycyjnie kierujemy swoje myśli w stronę zgoła przeciwną niż doczesność, do której Ucho Prezesa się odnosi najbardziej, chcielibyśmy dać Wam odpocząć od siebie i tego strasznego świata, który kreujemy w serialu. Tym samym zarządzamy krótką przerwę w emisji – 2 listopada nie pojawi się nowy odcinek ani na showmax.com, ani na YT i dlatego też nie wrzucamy dziś zwiastuna kolejnego odcinka. Zachęcamy do oglądania wcześniejszych odcinków i przeznaczenia Zaduszek dla Waszych bliższych i dalszych, którzy tego dnia mają swoje święto – czytamy na facebookowym profilu serialu.

Wielu fanów serialu uznało, że Zaduszki nie są wystarczającym powodem by przesuwać premierę. Będą jednak musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać, ponieważ 24. odcinek serialu ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Źródło: gazeta.pl

Zobacz również