Podłe. Taksówkarz chce zakazać Ubera, bo przez niego w Polsce "przybywa ciemnoskórych"

Podłe. Taksówkarz chce zakazać Ubera, bo przez niego w Polsce "przybywa ciemnoskórych" Źródło: .

Uber powoduje wiele kontrowersji w naszym kraju, bowiem znanej firmie przewozowej sprzeciwiają się przede wszystkim taksówkarze. Jeden z nich stworzył wyjątkową teorię spiskową, która znajduje swoich zwolenników. Mężczyzna dotarł do nietypowego wyjaśnienia powstania Ubera w naszym kraju.

Uber staje się najpopularniejszą firmą, która oferuje przewozy wewnątrz wielkich miast. Ludzie coraz częściej korzystają z usług kierowców znanej korporacji, jednak taksówkarze nie chcą zgadzać się na taki stan rzeczy. Ich zdaniem, metody działania firmy nie są zgodne z prawem, co działa na korzyść klientów. Uber oferuje znacznie niższe stawki za przejazdy, co nie podoba się kierowcom taksówek.

Jeden z przedstawicieli tej grupy zawodowej pojawił się w znanym programie, gdzie miał okazję przedstawić swój punkt widzenia na całą sprawę. Nie obyło się bez kontrowersji, bowiem mężczyzna wygłosił bardzo nietypową tezę dotyczącą przyczyn działalności Ubera w Polsce. Jego słowa wywołały oburzenie wśród internautów, którzy nie potrafili w żaden sposób zgodzić się z tym, co powiedział taksówkarz.

Uber jest zagrożeniem dla taksówek

W ostatnich dniach rozpoczął się strajk taksówkarzy, którzy mają dość tego, że państwo pozwala na działalność Ubera w naszym kraju. Ich zdaniem funkcjonowanie znanej korporacji stoi w sprzeczności z naszym prawem, w związku z czym policja powinna natychmiast zająć się tym, by doprowadzić do wycofania się firmy z naszego kraju.

Problem w tym, że póki co się na to zupełnie nie zanosi. Firmy typu Uber czy Bolt mają mnóstwo klientów w Polsce i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. Wygląda więc na to, że taksówkarze będą musieli pogodzić się z panującą sytuacją. Ich sytuacji nie poprawia strajk, przez który ludzie odwracają się od korporacji taksówkarskich.

Wypowiedź szefa związku zawodowego taksówkarzy wywołała wielkie zdziwienie, bowiem ludziom trudno uwierzyć w niesamowitą teorię, która została wymyślona przez mężczyznę. Znalazł on powód przybycia kierowców Ubera do naszego kraju. Stwierdził, że wszystko da się wyjaśnić za sprawą zjawiska, które dotyka społeczeństwo w całej Europie.

Uber powodem migracji w Europie

Zdaniem taksówkarza, praca jako kierowca Ubera jest doskonałym powodem do przenosin do Europy. To własnie w ten sposób przybysze z całego świata trafiają do Polski, a przynajmniej tak twierdzi Artur Wnorowski, prezes związku zawodowego taksówkarzy. Przekonywał on o tym w programie Telewizji wPolsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie zgadzają się ze słowami Wnorowskiego, twierdząc, że jest ona całkowicie wymyślona i ma jedynie wywołać u Polaków odrazę względem uchodźców oraz kierowców Ubera. Po takich słowach poparcie dla taksówkarzy najprawdopodobniej nie wzrośnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News