Niespodziewane słowa jurora w Tańcu z Gwiazdami. Głośno powiedział, jak głosować w wyborach

Niespodziewane słowa jurora w Tańcu z Gwiazdami. Głośno powiedział, jak głosować w wyborach Źródło: Instagram/@tanieczgwiazdami

TzG to program, w którym wszystko może się wydarzyć. Zarówno wyznania uczestników, jak i docinki jurorów często trafiają do nagłówków gazet. Tym razem jednak jeden z jurorów przeszedł sam siebie - czyżby otwarcie sugerował, na kogo należy głosować w nadchodzących wyborach?

TzG to program znany nie tylko z tanecznych rewelacji, ale też z tego, że wywołuje ogromne emocje - włącznie z personalnymi dramatami uczestników i jurorów. Wszyscy niegdyś z zapartym tchem śledzili perypetie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, a ostatnio fani programu mieli okazję przeżyć sentymentalną podróż do domu rodzinnego Barbary Kurdej-Szatan. Tym razem jednak show niespodziewanie przyjęło określony kierunek polityczny.

TzG sugeruje, na kogo należy głosować w październikowych wyborach?

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami i każdego dnia z wielu stron wyborców atakują nie tylko plakaty polityków, ale też sugestie padające z ust różnych znanych osobistości. Tego jednak jeszcze nie było - głos zabrał jeden z jurorów "Tańca z Gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Show Polsatu do tej pory stroniło od politycznych aluzji, zresztą nic dziwnego, bo dużo się w nim dzieje i to bez pomocy ze strony rządu. Tym razem jednak w tanecznym show wzięła udział Monika Miller, wnuczka Leszka Millera - i chociaż to nie jej występ sprowokował taki komentarz, ciężko nie odnieść wrażenia, że to sygnał, że program przestaje stronić i od tego typu kontrowersji.

Po tańcu jednej z par, juror programu, Michał Malitowski, który ostatnio ujawnił swoje rozdzierające doświadczenia z poważną chorobą, z którą boryka się wielu Polaków, pozwolił sobie na subtelny, ale jednak wyraźny w swoim nacechowaniu politycznym żart. Malitowski, który, jak sam wyznaje, cierpiał długo na depresję, zażartował, że głowa tancerki podczas tańca powinna być zwrócona bardziej w lewą stronę - czyli, jak sam powiedział, tak, jak powinno być też na zbliżających się wyborach. 

- Łagodniejsza linia, głowa lekko w lewo - tak jak powinno być na wyborach - powiedział Malitowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

To śmiały żart, ale biorąc pod uwagę, że wszystko miało miejsce na antenie Polsatu, a nie telewizji publicznej, wątpliwym jest, aby Michał Malitowski miał ponieść jakieś negatywne konsekwencje swojego wybryku. Na razie pozostał on bez większego echa, ale można być pewnym, że nie umknie czujnemu uchu prawicowych fanów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

źródło: Polsat

Następny artykuł