Opozycja totalno-histeryczna działa konsekwentnie na rzecz PiS. Wulgarne obrażanie (ostatnio np. min. R.Sikorski), zakładanie głupawych koszulek (dziś pani J.Scheuring-Wielgus) daje partii władzy pretekst by nie rozmawiać, nie słuchać argumentów i odpowiadać tym samym. W efekcie triumfują hejterzy i trolle. Obu stron. A pojęcia wspólnoty, dobra wspólnego czekają na lepsze czasy.

ZOBACZ TAKŻE: Polityczny wojownik ROZCZULA swoim zdjęciem rodzinnym. Widać na nim…

Dla PiS ta opozycja totalno-histeryczna jest bardzo wygodna

Sęk w tym, że dla PiS ta opozycja totalno-histeryczna jest bardzo wygodna. Bo skompromitowana rządzeniem i intelektualnie oraz emocjonalnie niewymagająca. Problemem jest natomiast zdroworozsądkowy i propaństwowy Kukiz’15. Dlatego próbują nas wyeliminować zmianami w ordynacji wyborczej, zostawić sam POPiS. Spokojnie. Nie damy się. Po naszej stronie jest młodość, profesjonalizm i ciężka praca.

ZOBACZ TAKŻE: Kukiz podbija sieć jak jeszcze nigdy. To się nazywa komentarz!

PiS definiuje naród jako lud PiS-owski

PiS robi jednak jedną rzecz długofalowo bardzo szkodliwą – definiuje naród jako lud PiS-owski, wyklucza część obywateli ze wspólnoty, nieustannie szuka wrogów i zamiast rozmawiać, krzyczy „kto nie z nami, ten zdrajca”. Konflikt jest naturalnym elementem polityki i życia społecznego. Różnimy się, mamy często rozbieżne interesy i inaczej widzimy funkcjonowanie naszego państwa, ale nie wolno nikomu odbierać prawa aktywnego uczestniczenia w życiu wspólnoty.

Stanisław Tyszka

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

...

Zobacz również