Beata Szydło z zaskoczenia została zapytana o syna. Co dzieje się z Tymoteuszem Szydło?

Beata Szydło z zaskoczenia została zapytana o syna. Co dzieje się z Tymoteuszem Szydło? Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tymoteusz Szydło milczy od miesięcy. W opinii publicznej narastają spekulację w sprawie tego, czym obecnie się zajmuje i czy wciąż jest księdzem. W końcu jeden z dziennikarzy wprost zapytał o to Beatę Szydło.

Tymoteusz Szydło w grudniu ubiegłego roku poinformował o rezygnacji ze stanu duchownego. Należy wspomnieć, że święcenia przyjął w roku 2017, a we wrześniu 2019 miał rozpocząć posługę w parafii pw. św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Jego nagła decyzja była dla wszystkich sporym szokiem tym bardziej, że po krótkim oświadczeniu zaprzestał jakichkolwiek komentarzy. Co obecnie się z nim dzieje?

Tymoteusz Szydło niespodziewanie zrezygnował z posługi 

Informacja syna Beaty Szydło o tym, że nie zamierza dłużej być księdzem, wywołała sporo zamieszania w opinii publicznej. Ks. Tymoteusz tłumaczył wówczas w krótkim oświadczeniu, że "jego obecna reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły". 

- Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania - pisał w oświadczeniu.

W międzyczasie Tymoteusz Szydło miał udać się na krótki "urlop", a gdy z niego wrócił nie poinformował już, czy rzeczywiście nie pełni już posługi. Od stycznia tego roku panuje cisza i zarówno on, jak i jego mama, w żaden sposób nie komentują sprawy. Tak było przynajmniej do teraz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Beata Szydło została zapytana o syna 

W programie "Tłit" Wirtualnej Polski dziennikarz wprost zapytał byłą premier o jej stosunek do hejtu, jaki spotyka rodziny polityków. Beata Szydło zaznaczyła, że każda sytuacja jest inna i przyznała, że ona sama dba o prywatność bliskich. 

- Każda sytuacja jest inna, panie redaktorze. I też politycy sami podejmują taką decyzję. Ja staram się chronić moją rodzinę, ponieważ nie jest zaangażowana publicznie, więc bardzo dbam o to, żeby jednak mieli prawo do prywatności i do normalnego życia - wyjaśniała na antenie programu "Tłit" Wirtualnej Polski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielka tragedia, mega gwiazda disco-polo pilnie trafiła do szpitala. Trudno powstrzymać łzy, fani dostali wiadomość ze szpitala

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Wiadomo, ile zarobi Kinga Duda w Kancelarii Prezydenta. Andrzej Duda natychmiast skomentował

Dalej dziennikarz wprost zapytał Beatę Szydło o syna, nawiązując do ciągłej niewiadomej w sprawie jego posługi kapłańskiej. Była premier jasno dała do zrozumienia, że nie zamierza tego komentować.

- Mój syn jest osobą prywatną. To jest jego prywatne życie. Sprzeciwiam się zawsze, gdy media interesują się jego życiem, bo to nie jest osoba publiczna - mówiła w programie "Tłit" WP, Beata Szydło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  4. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą
  5. Pogłoski o kobiecie okazały się prawdziwe. Już wszystko jasne, Zenek Martyniuk potwierdził
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News