Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji
youtube/ Studio TV NIEDZIELA
Monika Majko - 15 Stycznia 2020

Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Tymoteusz Szydło znów trafił na medialny świecznik, tym razem konsekwencje jego decyzji mogą dotknąć jego powszechnie znaną mamę. Beata Szydło nie jest zadowolona z wyboru syna.

Tymoteusz Szydło znów stał się celem dziennikarzy z całego kraju, wszystko przez kontrowersyjną decyzję, która niedawno publicznie ogłosił. Syn Beaty Szydło nie zdawał sobie sprawy, jak poważne konsekwencje czekają jego znaną mamę. Europosłanka nie jest zadowolona z wyboru swojego dziecka.

Księżna KateOficjalne: Bardzo smutne oświadczenie księżnej Kate ws. czwartego dzieckaCzytaj dalej

Tymoteusz Szydło znów pojawił się w mediach

Beata Szydło ponownie miała zostać wybraną na na szefową kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Media spekulowały, że jej powrót do krajowej polityki jest nieuchronny. Na początku grudnia prawie nikt nie miał wątpliwości, że była premier znów połączy siły z urzędującym prezydentem. Teraz jednak kobieta nie ma powodów do radości, a jej udział w kampanii stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

- Można by to ładnie ograć. Andrzej i Beata, zwycięski duet z 2015 r, drużyna pierścienia znowu razem - powiedział tygodnikowi "Wprost" jeden z informatorów.

Tymoteusz Szydło porzuca kapłaństwo, ogłosił swoją decyzję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesRodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami. Gdy wrócili czekał ich zaskakujący widok, 17 powalających zdjęćCzytaj dalej

Kłopoty Beaty Szydło wynikają z decyzji, jaką w grudniu podjął jej syn, Tymoteusz. Mężczyzna, który jest księdzem, ogłosił, że porzuca stan kapłański. Podobno przyczyną ma być jego ogromny kryzys wiary. Syn znanej europosłanki nie zdaje sobie jednak sprawy, jak jego decyzja może wpłynąć na dalszą karierę polityczną jego sławnej mamy.

- Nie mówię, że prezydent zmienił zdanie, ale dziś sprawa stoi pod znakiem zapytania, właśnie w związku z tym, że Tymoteusz zrzucił sutannę - powiedział "Polityce" anonimowy informator.

Dzisiaj grzeje:

1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Na razie nie wiadomo, jaka będzie ostateczna decyzja Andrzeja Dudy. Mężczyzna wciąż nie ogłosił oficjalnie chęci ubiegania się o fotel prezydenta po raz kolejny. Na razie w konkursie o urząd prezydencki startują Robert Biedroń, wicemarszałkini sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL oraz dziennikarz Szymon Hołownia. Swojego kandydata wyłaniają w prawyborach również członkowie Konfederacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News