Tymon Tymański pokazał nową dziewczynę, a internauci kpią. "Pełnoletnia?"

Tymon Tymański pokazał nową dziewczynę, a internauci kpią. "Pełnoletnia?" Źródło: Screen/youtube/MeskieGranie

Tymon Tymański w ostatnim czasie stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny, a wszystko przez pewną niefortunną wypowiedź dotyczącą jego związku. Teraz zaprezentował na portalu społecznościowym swoją nową partnerkę, Internauci jednak nie szczędzą mu złośliwości.

Tymon Tymański zasłynął wyjątkowo nierozsądną wypowiedzią w wywiadzie dla "Faktu" gdzie przyznał, że żyje ze swoją żoną w otwartym związku i nie przeszkadzają jej zdrady. Jak się potem okazało, żona muzyka absolutnie o niczym nie wiedziała, a niedługo po wywiadzie ogłosiła, że rozwodzi się z mężem (choć jak przyznała - decyzję podjęła jeszcze przed niesłynnym wywiadem). Cała ta sytuacja przyniosła rozgłos muzykowi, ciężko jednak powiedzieć, by był on pozytywny. 

Tymon Tymański już nie przejmuje się rozwodem. Pochwalił się nową partnerkę

Jak wiadomo, sprawy rozwodowe raczej nie kończą się w ciągu kilku dniu, można więc spekulować, że rozwód Tymona Tymańskiego z Marią Tymańską ciągle trwa. Mimo to 50-letni muzyk wydaje się tym zupełnie nie przejmować i śmiało rozpoczyna nowe związki. 

Ostatnio Tymański wstawił na swojego Instagrama zdjęcie swojej nowej dziewczyny, które opatrzył opisem "My love". Dziewczyna pokazana na zdjęciu wygląda na znacznie młodszą od muzyka, można również zauważyć, że ma dosyć spory tatuaż na lewej ręce. Czy wytatuowana dziewczyna będzie pasować do 50-letniego artysty? Personalia wybranki Tymańskiego nie są znane, jego zamiłowanie do młodszych od siebie dziewczyn jest jednak powszechnie znane i głośno krytykowane. Tak było również tym razem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci ironicznie komentują nową partnerkę muzyka

Użytkownicy Instagrama aktywnie komentowali najnowszy post Tymańskiego. Wśród gratulacji znalazło się sporo komentarzy krytykujących muzyka. Dotyczyły głównie różnicy wieku pomiędzy artystą, a jego nową wybranką i były wyjątkowo bolesne.

- Dlaczego mężczyźni w pewnym wieku tracą rozum? Kryzys wieku średniego? - zastanawia się jedna z użytkowniczek.

- Pełnoletnia? - skomentował ironicznie internauta.

- Jak by się postarać, to i wnuczka by mogła być - stwierdził użytkownik Instagrama.

Sam Tymański napisał w komentarzu, że jego nowa partnerka jest dobra i opiekuńcza. Odpowiedział także na jeden z komentarzy, wątpiących w pełnoletność jego partnerki. Jak sam twierdzi, jego nowa partnerka w rzeczywistości ma 42 lata, choć ciężko w to uwierzyć, patrząc na zdjęcie.

uploaded

Źródło: Instagram/tymontymanski

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu