Piotr Tymochowicz, jeden z najbardziej znanych w Polsce specjalistów ds. wizerunku i marketingu politycznego, podzielił się na jednym z portali społecznościowych informacją o tym jakoby został zaproszony przez Bronisława Komorowskiego do współpracy na czas kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Jak wynika z relacji Tymochowicza został on zaproszony przez obecnie urzędującego prezydenta do współpracy w związku z kampanią prezydencką przed drugą turą wyborów, która odbędzie się za dwa tygodnie.

fot. facebook.com
fot. facebook.com

Słowa speca od wizerunku politycznego bardzo szybko zdementował sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego jednak Tymochowicz uspokaja i tłumaczy, że taka reakcja sztabowców jest zrozumiała ponieważ pierwsze co zrobi to wywali ich na bruk za żenującą klęskę podczas kampanii wyborczej przed pierwszą turą.

Tymochowicz podtrzymuje, że został zaproszony do współpracy z prezydentem i zapowiada relację ze spotkania, które ma się odbyć jutro.

fot. facebook.com
fot. facebook.com

Piotr Tymochowicz to jeden z najbardziej uznanych specjalistów ds. wizerunku i marketingu politycznego oraz autor i propagator metod teorii wywierania wpływu. To dzięki niemu w ubiegłych latach wybory wygrywały takie ugrupowania jak Samoobrona czy Ruch Palikota.

bh

...

Zobacz również