Internetowe mody oraz kontrowersyjne pomysły bardzo często zadziwiają użytkowników portali społecznościowych. Rzadko dzieje się jednak tak, że za swoje zachowanie uwiecznione na opublikowanych fotografiach można trafić do więzienia. Historia nastolatki z Jastrzębia prawdopodobnie tak właśnie się zakończy. 

Podczas imprezy urodzinowej chłopaka 18-latki, udała się ona wraz z grupą znajomych na jeden z cmentarzy. Pijanym nastolatkom bardzo szybko przyszło do głowy wykonanie kilku fotografii na nagrobkach. Zdjęcia opublikowali na popularnym Snapchacie.

Według art. 262 kodeksu karnego za znieważenie miejsca pochówku grozić może jednak grzywna oraz do dwóch lat pozbawienia wolności. Dziewczyna odpowie więc wkrótce za swoje szokujące zachowanie.

– Jest mi bardzo wstyd. Pisze ten komentarz, aby przeprosić wszystkich, których uraziłam moimi niedojrzałymi głupotami. Nie znajduje słów, którymi mogłabym usprawiedliwić moje czyny – napisała jakiś czas po opublikowaniu zdjęć skruszona nastolatka na jednym z portali społecznościowych. Czas jednak pokaże, czy te przeprosiny wystarczą, aby uniknęła odpowiedzialności za swoje działania.

...

Zobacz również

Fot. Snapchat
Fot. Snapchat

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]