Tym razem przeszli samych siebie. Na Open'era przyjedzie NAJWIĘKSZA Supergwiazda

Tym razem przeszli samych siebie. Na Open'era przyjedzie NAJWIĘKSZA Supergwiazda

Festiwal Open'er to jedna z największych imprez muzycznych w Polsce. Już nie jeden raz na różnych scenach festiwalu występowały wielkie gwiazdy światowego formatu. Tym razem organizatorzy przeszli jednak samych siebie.

Open'er Festival to coroczna impreza muzyczna organizowana w Gdyni na początku lipca. Twórcy festiwalu starają się co roku, by impreza została zapamiętana na długo. Tym razem chyba się to udało. Organizatorzy podali właśnie do publicznej wiadomości informację o największej gwieździe ostatniego dnia festiwalu w przyszłym roku. Ten dzień (czy raczej noc) będzie na scenie rozgrzewał sam Bruno Mars. Światowej sławy gwiazdor muzyki pop jest niezwykle utytułowany. Posiada niezliczoną ilość nagród, w tym 5 "muzycznych Oskarów" czyli Grammy.

Open'er 2018

Przyszłoroczny Open'er Festival rozpocznie się w środę 4 lipca. Potrwa tradycyjnie już 4 dni i zakończy się własnie występem Bruno Marsa. Post, w którym organizatorzy zapraszają na koncert gwiazdy, spotkał się z niesamowitym odzewem. Po niespełna 3 godzinach od udostępnienia ma już prawie 14 tysięcy reakcji. Został skomentowany przez ponad 1,5 tys. osób i udostępniony prawie 400 razy. Festiwal Open'er organizowany jest od 2002 roku. Początkowo, pod nazwą "Open Air Festival", organizatorzy zaprosili na warszawski Tor Stegny. Od 2003 roku wydarzenie organizowane jest w Gdyni i na jej obrzeżach. Co roku przyciąga nawet 100 tys. fanów bardzo różnych stylów muzycznych. fot. facebook.com/openerfestival Źródło: facebook.com/openerfestival
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News