Tylko nie to! Kamil Stoch dopiero co był na szczycie, a już spotkała go prawdziwa tragedia. Naszemu najwybitniejszemu skoczkowi powinęła się noga.

Kamil Stoch dopiero co stał się legendą równą Adamowi Małyszowi, wygrywając wszystkie konkursy 66. Turnieju Czterech Skoczni. Teraz jednak stała się rzecz naprawdę łamiąca. Nasz mistrz miał słabszy dzień.

Na ostatnim treningu Kamil Stoch był dopiero 16. Pierwsze miejsce w klasyfikacji zajął Andreas Stjernen.

ZOBACZ TAKŻE: Internet ma nową ulubienicę. Córka Adama Małysza powala seksownymi krągłościami

Kamil Stoch ma gorszy moment

Stjernen zdobył najwięcej punktów podczas pierwszej w 2018 roku oficjalnej serii treningowej na skoczni Kulm położonej pomiędzy miejscowościami Tauplitz i Bad Mitterndorf.

Kamil Stoch był niestety daleko za nim. Trening rozpoczęto z 20 belki. Wszyscy Polacy zaklasyfikowali się dopiero w okolicach drugiej dwudziestki zawodników. Pojawiły się nawet głosy, że skoro Stoch zajął dopiero 16 miejsce, coś może być z nim nie tak. Ani skoczek, ani polska ekipa nie komentowali tego jednak w żaden sposób.

ZOBACZ TAKŻE: Ależ wściekłość! Adam Małysz totalnie miażdży Ziobrę

Jak podają jednak eksperci w dziedzinie skoków narciarskich, to tylko małe potknięcie. Chwilowe spadki formy zdarzają się wszystkim. Znawcy wskazują, że nawet legendarny już Adam Małysz nie wygrywał konkursu za konkursem, treningu za treningiem i każdej kwalifikacji.

Możemy więc tylko czekać na to, aż najlepszy polski skoczek znów się zmobilizuje i będzie z łatwością zajmował wysokie miejsca w konkursach skoczków narciarskich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]


Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również