Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?

Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo? Źródło: youtube.com/SEKIELSKI

Tylko nie mów nikomu online, czy będziemy mogli zobaczyć kontrowersyjny film na jednym z internetowych portali udostępniających wideo? W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje produkcji Tomasza Sekielskiego, opinie są mocno podzielone, jednak najczęściej padają słowa to: "trauma", "bezduszność", "wstrząsający" oraz "bolesny". Ten film ujawnia nieprzychylną prawdę, która przez lata była ukrywana, a temat zamiatany pod dywan.

Tylko nie mów nikomu online będzie dostępny na oficjalnym profilu Tomasza Sekielskiego w serwisie YouTube. 

Premiera produkcji braci Siekielskich będzie miała miejsce w sobotę 11 maja 2019 roku. Dokument powstał dzięki wsparciu ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę i wpłacali pieniądze na prowadzoną za pośrednictwem portalu Patronite zbiórkę.

 - Blisko 2500 osób współfinansowało tę bardzo trudną produkcję. To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie. Jeśli po obejrzeniu tego zwiastuna uważasz, że takie filmy są potrzebne, to pomóż mi w ujawnieniu następnej wielkiej afery - piszą producenci, Marek i Tomasz Siekielscy.

 

Tylko nie mów nikomu online- gdzie oglądać za dramo? Zalukaj.com, CDA czy YouTube?

Tylko nie mów nikomu koncentruje się na kontrowersjach związanych z pedofilią i molestowaniem seksualnym w Kościele katolickim. 

Często nowy dokument porównywany jest do filmu Wojciecha Smarzowskiego Kler, który odbił się szerokim echem nie tylko w społecznościach katolickich, ale w całej Polsce. Kler jednak był tylko kreacją artystyczną, wizją twórcy, która w pewnym stopniu odzwierciedla rzeczywistość, ekranizacja Sekielskich jest oparta na faktach i prawdziwych wydarzeniach, a co gorsza na podstawie traumatycznych historii ofiar księży.

Jak już wspomnieliśmy, premiera odbędzie się już w sobotę 11 maja, dokument zostanie wtedy opublikowany na oficjalnym koncie Tomasza Sekielskiego na YouTube'ie, dokładnie stanie się to o 14:30. To tam będzie można go obejrzeć legalnie. Z czasem film zacznie pojawiać się na innych serwisach, które udostępniają wideo, takich jak Zalukaj, jednak nie ma pewności, że pojawią się one tam legalnie za zgodą jego autorów. Można spodziewać się także publikacji dokumentu na CDA.

Film Tomasza Sekielskiego wywoła skandal?

Kim są twórcy filmu? Tylko nie mów nikomu jest wyprodukowany przez braci Sekielskich - Marka i Tomasza. Tomasz Sekielski jest dziennikarzem śledczym, a także reporterem wojennym, dokumentalistą i reporterem, który przez piętnaście lat pracował dla stacji TVN. Przez lata prowadził śledztwa dziennikarskie i ujawniał największe afery biznesu, polityki, czy właśnie Kościoła. 

Po odejściu z popularnej stacji stworzył własną firmę producencką Kombinat Medialny. Choć w związku z promocją nowopowstałego filmu bardziej medialny jest Tomasz Sekielski, to producentem jest brat dziennikarza, Marek. 

 - Od kilku nocy śpię w bardzo ograniczonym zakresie czasu, bo myślę o tym, co się za chwilę wyleje. Mam obawy, że po trailerze zaczynie się małe polskie piekiełko. To jest dla mnie największa odpowiedzialność, bo to, że film jest uczciwy i prawdziwy, to nie mam wątpliwości - wyznał producent.

  1. Zamachy terrorystyczne. Na świecie robi się coraz bardziej niebezpiecznie
  2. Państwa, które zaliczają się do najbardziej rozwiniętych gospodarek świata
  3. Wzruszający dramat Chce się żyć, ukazuje walkę o prawo do normalnego życia
  4. Krajowa Rada Komornicza. To tam możemy poskarżyć się na egzekucję komorniczą
  5. Co wiemy o życiu rodzinnym byłego szefa MONu? Antoni Macierewicz chroni prywatności
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News