Kościół zadrżał w posadach. Sekielski zapowiedział kontynuację swojego filmu

Kościół zadrżał w posadach. Sekielski zapowiedział kontynuację swojego filmu Źródło: YouTube - SEKIELSKI

"Tylko nie mów nikomu" w kilka dni dotarło do milionów odbiorców w całej Polsce. Film miał swoją premierę w sobotę w godzinach popołudniowych, a od tego czasu obejrzało go ponad 11 milionów osób. Możemy być niemal pewni, że powstanie kontynuacja.

"Tylko nie mów nikomu" autorstwa Tomasza Sekielskiego stało się nieprawdopodobnie popularne w ciągu zaledwie kilkunastu godzin od premiery. Szokujący reportaż stworzony przez polskiego dziennikarza mógł cieszyć się wysoką oglądalnością, bowiem w trakcie zaledwie kilku dni obejrzało go ponad 11 milionów osób. Takie liczby muszą robić wrażenie nie tylko na wszystkich Polakach, ale również na samym reżyserze.

Po kilkudziesięciu godzinach od premiery swojego reportażu postanowił on zwrócić się do wszystkich osób, które oglądały dwugodzinny materiał. Jednocześnie doczekaliśmy się bardzo interesującego komunikatu. Tomasz Sekielski postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co planuje robić już w najbliższej przyszłości. Jego plany spodobają się bardzo wielu osobom.

"Tylko nie mów nikomu" jest oglądany przez miliony Polaków

Film Tomasza Sekielskiego wywołał ogromną falę dyskusji w naszym kraju. Wiele osób zaczęło twierdzić, że powinniśmy jeszcze uważniej przyglądać się temu, co robią duchowni, bo w Polsce wciąż są przypadki pedofilii, które nie zostały przez nikogo ujawnione. Żaden materiał wideo nie wstrząsnął tak Polakami, jak zrobił to film znanego dziennikarza.

Po obejrzeniu efektów pracy dziennikarza wiele osób w państwie zaczęło deklarować otwartą walkę z pedofilią w Kościele. Niewykluczone, że już wkrótce doczekamy się zaostrzenia przepisów, które decydują o ukaraniu osobę wykorzystującą seksualnie nieletnich. Niektórymi z przedstawionych na filmie księży ma zająć się nawet prokuratura.

"Tylko nie mów nikomu" rozpoczął ogólnopolską dyskusję

Możliwe, że w końcu doczekamy się zmian, ale to nie jedyne, czego możemy się spodziewać. Wszystko przez dość tajemniczą wypowiedź samego Tomasza Sekielskiego, który wypowiedział się na temat swoich planów na przyszłość po tak dobrym odbiorze jego dzieła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację - powiedział Tomasz Sekielski.

Mężczyzna przyznał więc, że już niebawem możemy spodziewać się nowych historii przedstawionych w drugiej części filmu "Tylko nie mów nikomu". Nie wiemy jednak o niej praktycznie nic, a kolejne wiadomości będą ukazywać się w najbliższych tygodniach lub miesiącach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a już jest pierwsza afera. Media informują, że Roksana Węgiel znalazła się w centrum międzynarodowego skandalu
  4. 28-latka zginęła w męczarniach tuż po swoich urodzinach. Chciała poprawić swoją urodę, to doprowadziło do tragedii
  5. Do mediów przedostały się właśnie najgorsze możliwe informacje. Szukało go kilkudziesięciu ratowników, nie żyje, Polsat potwierdza tragiczne doniesienia
  6. Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Pani Bożenka wygląda jak prawdziwa dama (Zdjęcia)

źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News