Będzie druga część "Tylko nie mów nikomu"? Sekielski zapowiedział kontynuację filmu o pedofilach wśród księży

Będzie druga część "Tylko nie mów nikomu"? Sekielski zapowiedział kontynuację filmu o pedofilach wśród księży Źródło: youtube.com/superstacja

"Tylko nie mów nikomu" doczeka się kontynuacji. Głośny dokument, który ledwie kilka godzin po publikacji wywołał prawdziwą burzę w krajowych mediach, może doczekać się swojej drugiej części. Autor filmu, Tomasz Sekielski przewiduje, że potrzebuje kolejnego obrazu, aby raz a dobrze móc rozliczyć się z problemem pedofilii w polskim Kościele.

"Tylko nie mów nikomu" to bez wątpienia najgłośniejszy film 2019 roku. Obraz już teraz cieszy się wielką popularnością na platformie YouTube, a przedstawiciele Kościoła, politycy opcji rządzącej i opozycji już zdążyli zabrać na jego temat głos. Dokument, o którym mówiono już przed premierą, najprawdopodobniej doczeka się swojej kontynuacji. Sekielski nie dość, że zapowiedział drugą część obrazu, to wyjawił, że jeszcze bardziej postara się zgłębić w omawianą przez siebie problematykę.

"Tylko nie mów nikomu" będzie miało drugą część. Głośny film Sekielskiego doczeka się kontynuacji

Dziennikarz, który do swojego CV może wpisać pracę chociażby dla telewizji TVN, zdawał sobie sprawę, jak wielkie wrażenie zrobi na opinii publicznej opublikowany przez niego film. Obraz, który pokazuje konfrontację ofiar pedofilii z księżmi, którzy dopuścili się przerażających czynów, w kilka godzin pobił wszelkie rekordy oglądalności na platformie YouTube, a jego autorzy są zapraszani przez wszystkie największe redakcje w Polsce. W telewizji Polsat, dziennikarz przyznał, że nakręci drugą część dokumentu, ponieważ jest to winny wszystkim tym, którzy pomogli mu przy realizacji zdjęć i samym ofiarom przemilczanych czynów pedofilskich.

– Będzie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu", bo mamy jeszcze historie, które chcemy opowiedzieć. Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność – stwierdził na antenie PolsatNews Tomasz Sekielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obraz wywołał prawdziwe poruszenie

Polska opinia publiczna, która znalazła w dokumencie zapis przestępstw i bestialskiej przemocy ze strony księży została przeproszona przez prymasa Polski, który jak sam przyznał, że był pod wielkim wrażeniem pracy Sekielskiego i podziękował wszystkim, którzy zdecydowali się wystąpić przed kamerami w tej wyjątkowo trudnej sytuacji.

- Jestem głęboko poruszony tym, co zobaczyłem w filmie Pana Tomasza Sekielskiego. Ogromne cierpienie osób skrzywdzonych budzi ból i wstyd. W tym momencie przed oczami mam także dramat osób pokrzywdzonych, z którymi spotkałem się osobiście. Dziękuję wszystkim, którzy mają odwagę opowiedzieć o swoim cierpieniu" – napisał w oświadczeniu rozesłanym do mediów Prymas Polski Wojciech Polak.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News