Tylko jeden minister PiS nie przyjął nagrody. Nigdy nie zgadniesz który

Tylko jeden minister PiS nie przyjął nagrody. Nigdy nie zgadniesz który Źródło:

Ten polityk jest chlubnym wyjątkiem. Jako jedyny minister PiS nie zdecydował się na przyjęcie nagrody. Będziecie zaskoczeni o kim mowa.

W Prawie i Sprawiedliwości postawa polegająca na oddawaniu przyznanych premii nie jest codziennością. Okazuje się, że wbrew pozorom poprzednia władza czyli PO przyznawała sobie znacznie mniej nagród.

PiS traci poparcie

W związku z powyższym partia Jarosława Kaczyńskiego wpadła w głęboki kryzys, a słupki poparcia dla formacji rządzącej poleciały na szyje. Politycy PiS notują jedna za drugą wpadki wizerunkowe. Najpierw społeczeństwo wpadło w furię po tym, jak Beata Szydło powiedziała, iż ministrom "te pieniądze się należały". Potem okazało się, że nagrody przyznane przez byłą premier przyznane były bez żadnego uzasadnienia. Następnie poseł PiS z Radomia Andrzej Kosztowniak chciał uderzyć w PO, a skompromitował własną partię. Polityk chciał bowiem pokazać, że PO również przyznawało sobie nagrody z publicznych pieniędzy. Okazało się jednak, że kwoty, które otrzymywali przedstawiciele poprzedniej władzy były dużo niższe. Okazuje się jednak, że w Prawie i Sprawiedliwości jest polityk, który odmówił przyjęcia nagrody. Osobą to jest Marek Suski.

Marek Suski nie przyjął nagrody

Nie przyjąłem. Zwróciłem na konto KPRM. Kiedy się dowiedziałem, że została przelana z automatu, to poszedłem do banku i odesłałem - stwierdził Suski. Mało tego, polityk zdecydował się przyjąć stanowisko w rządzie Mateusza Morawieckiego, które jest gorzej opłacane niż funkcja zwykłego posła. Mowa mianowicie o posadzie Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. W związku z tym Marek Suski nie będzie otrzymywał uposażenia poselskiego. Proponowane linki:
  1. Kaczyński dostanie zawału. Takiego poparcia PiS nie miało nawet w koszmarach
  2. PiS wprowadza gigantyczne kary za rozwód. Pieniądze pójdą na...
  3. To pogrąży PiS ostatecznie?! Wyciekł tajny dokument
Źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News