Każdy chciałby mieć taką pracę. Wystarczy pogadać trochę do kamery, by zarobić krocie. Taka praca jest jednak bardzo ciężka, bo prócz tego, co widać na ekranie – jest całe mnóstwo przygotowań i ciężkiej pracy przed i po odcinku. Nic dziwnego, że gwiazdy telewizji tyle zarabiają.

Niekwestionowanym królem w tym zestawieniu jest Robert Janowski. Za jeden sezon programu „Jaka to melodia” zarabia on 430 tys. zł. Jest to jednak program, który jest nadawany niemal codziennie, najbliższy sezon od września do grudnia 2017 r. będzie zatem czasem wytężonej pracy.

Na drugim i trzecim miejscu znajdują się Kuba Wojewódzki ze swoim autorskim show i Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne Rewolucje”. Zarabiają kolejno 420 tys. i 380 tys. zł za sezon.

Niezłymi zarobkami może też pochwalić się Agnieszka Szulim, która za jeden sezon „Azja Express” dostaje 350 tys. zł. Kolejne miejsce należy do Huberta Urbańskiego, prowadzącego polską edycję „Milionerów”. Za jeden sezon programu otrzymuje on 300 tys. zł.

Powyżej 100 tys. zarabia jeszcze Piotr Gąsowski, który za jeden sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” dostaje 140 tys. zł. Najniższymi zarobkami mogą się pochwalić: Krzysztof Ibisz, który za prowadzenie programu „Joker” dostaje 60 tys. zł oraz Rafał Brzozowski, prowadzący „Koło Fortuny” i Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony”. Oboje za sezon otrzymują po 50 tys. zł, co nadal jest kwotą niebanalną.

...

Zobacz również

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!