Tygodniowy horoskop miłosny od 29.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka?

Tygodniowy horoskop miłosny od 29.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka?

Tygodniowy horoskop miłosny to nie przelewki. Po co pozostawiać swoje życie uczuciowe działaniu przypadku, skoro wszystko zapisane jest w gwiazdach? Najbliższe dni przyniosą wielu osobom bardzo ważne rozstrzygnięcia w sprawach sercowych.

Tygodniowy horoskop miłosny przynosi odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Warto przekonać się, czy kolejne siedem dni będzie sprzyjać miłosnym uniesieniom.

Tygodniowy horoskop miłosny od 29.10.18

 • Baran
Twój związek będzie w najbliższym tygodniu szargany zmiennymi nastrojami, tak samo jak twoje samopoczucie. Zarówno w relacjach ze swoją drugą połówką, jak i w innych sferach życia, na początku tygodnia będziesz potrzebował zwolnić tempa, żeby pod koniec bardzo zaszaleć. To pozwoli twojej sympatii na lepsze poznanie drugiego oblicza, które skrywasz.
 • Byk
W nadchodzących dniach dopadnie cię widmo przeszłości i bardzo dużo czasu poświęcisz na rozpamiętywanie dawno zakończonych rozdziałów swojego życia. Na szczęście twoja druga połówka będziesz skutecznie ratować cię z dołka, w którym się znajdziesz. Nawet pomimo początkowej niechęci, daj się jej zabrać na spontaniczny wypad. Wtedy uświadomisz sobie, że nie warto marnować czasu na życie przeszłością.
 • Bliźnięta
Bliźnięta w tym tygodniu będą bardzo zapracowane. Bardzo dużo czasu i energii poświęcą dopinaniu swoich priorytetowych projektów, czym niestety w dużym stopniu zaniedbają swój związek. Na szczęście w każdym momencie będą mogły liczyć na swojego partnera. W weekend trudy tygodnia zostaną bardzo przyjemnie wynagrodzone. Kilka kolejnych dni upłynie Ci pod znakiem wielu spotkań rodzinnych. W takiej samej sytuacji będzie twoja druga połówka. Oznacza to, że będziecie mieli dla siebie bardzo mało czasu. Na szczęście nie zabraknie chwil, w których zatęsknicie za sobą i będziecie mogli poświęcić czas wieczorem na kieliszek wina i kilka chwil w swoich ramionach.

Co czeka cię w nadchodzących dniach? Tygodniowy horoskop miłosny przynosi odpowiedzi.

 • Lew
Partnerzy lwów nie będą mieli w tym tygodniu łatwo. Osoby spod tego znaku zodiaku będą bardzo skoncentrowane na realizacji swoich celów, co przełoży się na traktowanie swoich najbliższych bardzo zadaniowo. Jednak nie ma co narzekać, ponieważ po ciężkiej pracy przyjdzie również pora na bardzo miłą nagrodę za cały trud i poświęcenie.
 • Panna
Kolejne dni nie będą sprzyjały wyjściom w poszukiwaniu miłości. Zdecydowanie więcej radości sprawią ci wspólne chwile spędzone z rodziną. Jednak jeśli zdecydujesz się już na miłosne podboje, to najwięcej szczęścia odnajdziesz udając się na imprezy kulturalne. Pośród dystyngowanego tłumu możesz odnaleźć kogoś, kto bardzo pozytywnie cię zaskoczy.
 • Waga
Przej najbliższe dni wagi będą, nie wiedzieć czemu, bardzo podirytowane. Oczywiście przełoży się to na ich najbliższe środowisko, które będzie ustawiane po linijkę. Najlepiej utrzymywać je na względny dystans, co pozwoli nie generować dodatkowych problemów. Najważniejsze to przeczekać do długiego weekendu. Z poprawą pogody przyjdzie również poprawa nastroju i wagi znowu nabiorą ochoty na radosne harce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
 • Skorpion
Skorpiony będą bardzo zaabsorbowane myślami o stworzeniu swojej własnej rodziny. Dlatego też ich partnerzy muszą przyszykować się na bardzo poważne rozmowy. Wolne osoby spod tego znaku zrobią sobie rachunek sumienia i stwierdzą, że zbyt dużo czasu poświęcają pracy i teraz przyszedł czas na podjęcie poważnych kroków w kierunku życia miłosnego.
 • Strzelec
Strzelce będą przez większość tygodnia bardzo rozkojarzone. Na pomoc w jesiennej chandrze ruszę ich partnerzy, którzy przez okazane wsparcie przywrócą uśmiech na ich twarzach. Wolne osoby spod tego znaku będą bardzo zaskoczone, ponieważ ich dawna sympatia pojawi się na nowo w ich życiu, tym razem z odwzajemnionym uczuciem.
 • Koziorożec
W tym tygodniu będziesz zdecydowanie wolał zostać w domu niż wyjść na imprezę. Jednak w końcu dasz się namówić swoim przyjaciołom i wyjdzie ci to tylko na dobre. Podczas wieczornych wojaży ze swoimi znajomymi przypadkiem trafisz na kogoś, kto wniesie do twojego życia wiele kolorytu. Jeśli już jesteś w związku, to uważaj na pozornie błahe problemy, które mogą przerodzić się w większe konflikty. Lepiej być przezornym.
 • Wodnik
Praca nie będzie dawać ci wytchnienia. Tydzień pochłonie cię tak bardzo, że nie będziesz wiedział w co włożyć ręce. Na szczęście na ratunek ruszy twoja druga połówka, która w dużym stopniu cię odciąży. Nie zapomnij żeby w odpowiedni sposób jej podziękować. ZOBACZ TAKŻE
 1. Jaka pogoda we Wszystkich Świętych i Zaduszki? Prognoza 
 2. Aktorka z Na Wspólnej rzuciła gwiazdora TVP dla innego! Sensacyjne informacje 
 3. To już oficjalne. Z M jak miłość odchodzi największa gwiazda
 4. Fryzury do gorsetowej sukienki. Postaw na prostotę
 5. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News