Krajowa opinia publiczna jest w szoku. To, co wydarzyło się w sylwestrową noc w jednej z polskich rodzin, wstrząsnęło internautami. 14-letnia Julka skatowała i wulgarnie obraziła babcię na oczach znajomych, bo… nie chciała się z nią napić.

Historia ta jest tak brutalna, że aż trudno w nią uwierzyć. Niestety miała miejsce naprawdę w jednym z polskich domów, gdzie nastolatka postanowiła wyprawić zakrapianą alkoholem imprezę.

Rodzice 14-latki byli na balu sylwestrowym, a dziewczyna została w domu z babcią. Staruszka przygotowała wszystko tak, aby wnuczka i jej przyjaciele bawili się jak najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak ma dość. MIAŻDŻY przeciwników i… zwolenników!

Szokująca tragedia

Co ciekawe, nie zareagowała nawet wtedy, kiedy do mieszkania weszła rozkrzyczana grupa nastolatków z gigantyczną ilością alkoholu. Przez całą noc patrzyła na szokującą imprezę, która zakończyła się dla niej naprawdę tragicznie.

– Na początku myślałam, że wnusia żartuje, ale w pewnym momencie podeszła do mnie, popchnęła, a następnie zaczęła szarpać za włosy i wykrzykiwać, dlaczego nie chce się z nią napić. Odepchnęłam ją, zagroziłam, że zadzwonię po rodziców, wtedy zaczęła mnie bić rękoma i nogami – opowiedziała staruszka dziennikarzom „Faktu” o brutalnym pobiciu, do którego doszło, ponieważ… nie chciała się napić z wnuczką i jej znajomymi.

– Ty pierdolona, kurewska dziwko. Ona cię wychowuje, oddaje ci serce, a ty ją BIJESZ?! Mam nadzieję, że trafisz do poprawczaka, bo na tak kochającą babcię na pewno nie zasługujesz – napisał wściekły internauta.

ZOBACZ TAKŻE: „Nekrofilia?” Tak ekspert TVP nazywa wzruszającą aukcję WOŚP

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


One mają wszystko - oto 10 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH rodzin świata [ZOBACZ!]

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.