"Ty kur*o!" Lawina hejtu na Kingę Dudę! To efekt szokującej decyzji Uniwersytetu Jagiellońskiego

"Ty kur*o!" Lawina hejtu na Kingę Dudę! To efekt szokującej decyzji Uniwersytetu Jagiellońskiego Źródło:

Na Kingę Dudę spadła właśnie lawina hejtu, zarówno ze strony internautów, jak i jej kolegów oraz koleżanek z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Córka prezydenta Polski będzie bowiem reprezentować uczelnię na międzynarodowym konkursie prawniczym Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu, o którym marzy każdy student prawa. To bardzo szokująca decyzja dla inncyh studentów zważywszy na kontrowersje wokół zmian prawnych w Polsce, w której bierze udział Andrzej Duda. Nikt się nie spodziewał, że UJ zdecyduje się na taki krok. 

Córka prezydenta Andrzeja Dudy studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim na czwartym roku. Od samego początku kampanii wyborczej spotykały ją nieprzyjemności w związku z politycznym zaangażowaniem jej ojca. Prawdziwy hejt nakręciły jednak bardzo kontrowersyjne decyzje prezydenta Dudy dotyczące Konstytucji i zmian prawnych w kraju.

Hejt się nasila

Do tej pory spotykały ją nieprzyjemności związane z Prawem i Sprawiedliwością. Tym razem hejt dotknął bezpośrednio jej osoby. Zazdrośni internauci i pozostali studenci uważają, że wybór Kingi Dudy na reprezentantkę uczelni w prestiżowym międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu nie jest podyktowany umiejętnościami i wiedzą, tylko koneksjami. ZOBACZ TAKŻE: Gala 25 lat Polsatu: POTĘŻNY hejt na Andrzeja Dudę Czy Uniwersytet Jagielloński próbuje podlizać się władzy? Tak uważają internauci, którzy zalewają Kingę Dudę wulgarnymi komentarzami. - Ty kurwo! Jak możesz spojrzeć sobie w lustro? Inni studenci bardziej zasługują na takie wyróżnienie - czytamy w wulgarnym komentarzu Marcina.

Prestiżowy konkurs

Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie z dziedziny międzynarodowego arbitrażu w sprawach gospodarczych. Biorą w nim udział drużyny z ponad 60 krajów. - Głównymi obszarami jej zainteresowań są międzynarodowe prawo handlowe i prywatne oraz cywilne postępowania sądowe. Kinga rozwijała swoje umiejętności praktyczne podczas wakacyjnych praktyk w jednej z międzynarodowych firm w Warszawie. W wolnym czasie lubi jeździć na nartach, czytać książki i podróżować - pisze o reprezentantce Uniwersytet Jagielloński. ZOBACZ TAKŻE: Fala HEJTU na Lewandowskiego. "Ku*wa, co ty zrobiłeś?" Oburzeni internauci i zazdrośni koledzy z uczelni twierdzą, że zważywszy na kontrowersje wokół konstytucyjnych decyzji prezydenta Dudy, wybór jego córki na reprezentantkę Uniwersytetu Jagiellońskiego jest wprost groteskowy. Z kolei inni uważają, że hejt wylewający się na Kingę Dudę to efekt zazdrości niepopartej żadnymi racjonalnymi argumentami. Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu