Twoja twarz brzmi znajomo - Sławomir może być dumny ze swojego sobowtóra

Twoja twarz brzmi znajomo - Sławomir może być dumny ze swojego sobowtóra Źródło: youtube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Twoja twarz brzmi znajomo - Sławomir ma swojego sobowtóra! Jeszcze niedawno sam brał udział w programie, a teraz to jego naśladują.

Twoja twarz brzmi znajomo — Sławomir mógł obejrzeć samego siebie w znanym programie rozrywkowym. Wcielić się w rolę muzyka musiała kobieta! Anna Guzik w popularnym programie jako swoje kolejne wcielenie wylosowała gwiazdę disco polo.

Anna Guzik to znana polska aktorka, która grała w wielu filmach i serialach. Wcielała się w „Na Wspólnej” w Żanetę Ziębę oraz Helę w serii „Hela w Opałach”. Ma na swoim koncie role w wielu spektaklach teatralnych, a także epizod z dubbingiem. Brała wcześniej udział w dwóch programach tanecznych („Taniec z gwiazdami” i „Po prostu taniec”)

Twoja Brzmi Znajomo - Sławomir zagrany przez kobietę

Anna Guzik wcielała się już w programie w role męskie. Odgrywała już rolę słynnego polskiego muzyka Krzysztofa Krawczyka, jak i australijskiego wokalisty zespołu INXS Michaela Hutchence'a. Toteż wcielenie się w kolejną męską rolę raczej nie stanowiło dla niej problemu.

W czwartym odcinku dziewiątego sezonu Anna Guzik wyszła na scenę przebrana za Sławomira i wykonała na scenie jego piosenkę „Miłość w Zakopanem”. Oryginalne wykonanie utworu jest prawdziwym hitem polskiego rynku muzycznego — na serwisie youtube zanotował aż 196 milionów wyświetleń. Sama piosenka dotarła też na 4 miejsce najczęściej odtwarzanych utworów w polskich radiostacjach.

Występ został dobrze odebrany przez jury, bardzo pozytywnie Annę Guzik ocenił Kacper Kuszewski, który pochwalił ją za odpowiedni sposób chodzenia i modulację głosu.

Sławomir Zapała znany pod pseudonimem Sławomir to popularny w Polsce wykonawca muzyki disco-polo. Występował także w wielu filmach i serialach. Wychowanek krakowskiej szkoły teatralnej imienia Ludwika Solskiego wystąpił w filmach, takich jak „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Jan Paweł II”, „Prokurator” oraz w trzech częściach „Listy do M.”. Miał również kilka ról serialowych, choćby w „Świecie według Kiepskich” czy „Ojcu Mateuszu”

Jego debiutancka płyta zatytułowana „The Greatest Hits” dotarła na pierwsze miejsce polskiej listy przebojów i otrzymała status platynowej płyty, nadawany przy przekroczeniu sprzedaży nakładu w liczbie 30 tysięcy sztuk.

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News