twoja twarz brzmi znajomo
fot.youtube.com/polsat
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

Fani "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaskoczeni. Fantastyczne wieści!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji Polsat. Show skończyło właśnie kolejną edycję, która cieszyła się wielotysięcznym zainteresowaniem ze strony fanów i telewidzów. Włodarze stacji mają wielką niespodziankę dla wszystkich, którzy uwielbiają program.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to bez wątpienia jeden z większych hitów telewizji Polsat. Produkcja, która na ekranach polskich telewizorów gości od 4 lat jest jednym ze sztandarowych programów produkowanych przez stację. Tegoroczne wydanie serii cieszyło się według badań największą oglądalnością w porównaniu do pozostałych. W związku z tym telewizja przygotowała dla fanów formatu niesamowitą wręcz niespodziankę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Niesamowity sukces dziesiątej edycji

Możliwe, że na tegoroczny sukces polsatowska produkcja zawdzięcza świetnej obsadzie programu. Przypomnijmy, że w tym roku w postaci gwiazd światowej muzyki wcielały się takie sławy polskiego show-biznesu jak Mateusz Ziółko, Katarzyna Maciąg, Rafał Szatan, Michalina Sosna, Marek Molak, Bogumił Romanowski „Boogie”, Adriana Kalska oraz Honorata Skarbek. Do emocjonującego finału programu doszli Mateusz Ziółko, Marek Molak, Rafał Szatan i Adriana Kalska. Program wygrał pierwszy z artystów, wcielając się w postać legendarnej Arethy Franklin, co zrobiło wielkie wrażenie na zgromadzonej w studiu publiczności i jury show. - Mateusz, jesteś cudownym artystą i tak się strasznie cieszę, że zgodziłeś się dołączyć do nas w tym programie i dać tyle serducha od siebie. Oprócz cudownych, pięknych, artystycznych dźwięków, tyle twojego serca. Bardzo ci dziękuję. Trzymam kciuki - podsumowała występ piosenkarza w programie wyraźnie wzruszona Katarzyna Skrzynecka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Dobra wiadomość dla fanów

Stacja po emocjonującym finale przyznała, że jest bardzo zainteresowana kontynuacją prowadzenia programu, i że pracuje nad kolejną edycją. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w kolejnej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale jeśli obsada gwiazd będzie na tak samo wysokim poziomie, jak w trakcie trwania dziesiątej serii, to zainteresowanie produkcją powinno rosnąć. W jesiennej ramówce telewizji Polsat odcinki show emitowane były o godzinie 22 w sobotę. Czy program powróci już na wiosnę i czy utrzymana będzie stała godzina emisji show? Czas pokaże. Na razie, stacja musi skupić się na jak najlepszym dobraniu uczestników tak, aby podtrzymać duże zainteresowanie produkcją. Zważając na to, że stacja chce z kolejną serią wrócić już na wiosnę, to powinniśmy w ciągu następnych tygodni dostać informację na temat obsady jedenastej już edycji show.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News