Fala krytyki po ostatnim Twoja twarz brzmi znajomo. "Skrzywdzili tę piosenkę"

Fala krytyki po ostatnim Twoja twarz brzmi znajomo. "Skrzywdzili tę piosenkę" Źródło: YouTube/Twoja twarz brzmi znajomo Polsat

Twoja twarz brzmi znajomo nie od dziś budzi wśród widzów ogromne emocje. W najnowszym odcinku programu dwoje znanych, polskich artystów wcieliło się w role Bradleya Coopera oraz Lady Gagi, aby wspólnie zaśpiewać piosenkę "Shallow". Jak się ostatecznie okazało, ich występ nie przypadł do gustu wielu widzom.

Twoja twarz brzmi znajomo jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych wśród polskich widzów. Znani artyści, którzy biorą udział w formacie, wcielają się w role kultowych wokalistów oraz wokalistek, próbując zmierzyć się z ich przebojami.

Twoja twarz brzmi znajomo w ogniu krytyki 

Ponownie stało się oczywiście w pierwszym odcinku jedenastej edycji show. Mateusz Ziółko oraz Rafał Szatan, którzy w poprzedniej serii zajęli pierwsze i drugie miejsce, odśpiewali wspólnie piosenkę "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Pierwszy z wymienionych wcielił się w Bradleya Coopera, drugi - Lady Gagi.

Chociaż piosenka jest oczywiście niezwykle trudna, a warsztat wokalny Gagi stoi na niebotycznym poziomie, polscy artyści próbowali poradzić sobie z wyzwaniem. Niestety, wielu fanów przyznawało otwarcie, że byli zawiedzeni zarówno samym wykonaniem, jak i oprawą występu, a szczególnie kostiumem wybranym dla Szatana w roli wokalistki.

Fani krytykują wykonanie piosenki "Shallow" w popularnym show Polsatu

W komentarzach pod filmem udostępnionym przez twórców Twoja twarz brzmi znajomo szybko zaroiło się od raczej negatywnych komentarzy. Niektórzy internauci twierdzili nawet, że wykonawcy "skrzywdzili" utwór, który zdobył już Oscara, Złoty Glob oraz nagrodę Grammy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kocham tą piosenkę, jest przecudowna. O ile Bradley był ok, to Gaga wyszła okropnie moim zdaniem. Tak, wiem, że to było trudne zadanie, ale dla mnie to już parodia wręcz - czytamy w jednym z komentarzy.

- Pomysł tego, aby chłopaki wystąpili razem był świetny, ale dlaczego akurat z tą piosenką? No niestety, dla mnie żaden z nich nie podołał (choć Rafał z oczywistych względów jeszcze bardziej). Ogólnie nie rozumiem, dlaczego prawie sami faceci dostają Lady Gagi w programie - dodał kolejny widz.

- Czemu ubrali Gage jak wieśniarę? Przecież i w filmie, i na Enigmie wyglądała zupełnie inaczej. I moim zdaniem w obu przypadkach ładnie - stwierdził ktoś inny w kolejnym komentarzu.

- Nie bardzo rozumiem, o co tutaj chodziło. To miała być parodia, albo coś w rodzaju występu kabaretowego? - pytał kolejny internauta.

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Rozpaczliwe nagranie aktorki "M jak Miłość". Popłakała się na żywo
  2. Barbara Kurdej-Szatan zawiodła fanów swoim zachowaniem. "Ładnie to tak?"
  3. Internauci turlają się ze śmiechu. Co Magda Gessler wymyśliła przed tłustym czwartkiem?
  4. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  5. Widzów wbiło w ziemię. Mega gwiazda TVN odchodzi ze stacji!

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News