„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Hitowy show ukazuje się na antenie Polsatu już od 2014 i od tamtej pory zajmuje miejsce lidera na rynku. W tym sezonie finał programu został przełożony.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest prawdziwym fenomenem polskiego show-biznesu. Konkurs polega na zapraszaniu gwiazd na scenę, które wykonują utwory legend popkultury ucharakteryzowane tak, by jak najbardziej je przypominały.

W obecnym sezonie cieszy się oglądalnością na poziomie 1,34 mln widzów na odcinek i niemal 14-procentowym udziałem w rynku, co przekłada się na pozycję lidera na rynku. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zachowuje ją pomimo tego, że wyniki pogarszają się co sezon.

Ten sezon jest wyjątkowy z jeszcze jedno powodu. Chodzi o decyzję dyrekcji Polsatu w sprawie organizacji finału show. Ostatni odcinek X sezonu został oficjalnie przełożony.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przełożone z ważnego powodu

Planowo finał X sezonu programu miał odbyć się w sobotę 10 listopada. Szefostwo Telewizji Polsat podjęło jednak decyzję o przeniesieniu go w czasie o całe siedem dni. Wszystko dlatego, że tego dnia o godzinie 21:45 (program rozpoczyna się o 22:00) nadany zostanie „Koncert dla Niepodległej”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Będzie to organizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie wydarzenie, podczas którego odegrane zostaną pieśni patriotyczne związane z niepodległościowym wysiłkiem pokoleń Polaków. Usłyszymy słowa odnoszące się m.in. do zdobyczy żołnierza polskiego na wszystkich frontach światowych wojen, osiągnięć opozycjonistów antykomunistycznych, ale także pieśni reprezentujące weselsze czasy naszej historii.

Będzie to jedyna zmiana dotycząca finału programu. 17 listopada zobaczymy niezmienione jury i wszystkich zakwalifikowanych do finału uczestników. Zwycięzcę wskażą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski.

Kontrowersje wokół Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada tego roku będzie jubileuszową setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów i wrogiej okupacji. Ten specjalny dzień od wielu miesięcy komentowany jest w mediach.

Władze w celu rozgłoszenia powagi Święta już dawno udekorowały odpowiednimi grafikami najważniejsze urzędy czy Dworzec Centralny w Warszawie. Do dziś jednak nie było wiadomo, czy odbędą się jakiekolwiek cywilne uroczystości państwowe.

W świetle obłożenia zakazem organizacji Marszu Niepodległości przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, Prezydent RP i Prezes Rady Ministrów postanowili o zorganizowaniu apolitycznego marszu na jego trasie, który otoczyli patronatem i nadali rangę uroczystości państwowych.

Niestety środowiska narodowe zapowiedziały już, że z decyzją stołecznego ratusza się nie zgadzają i zamierzają maszerować bez zmian. Istnieje więc oczywiste ryzyko dojścia do zamieszek podczas organizowanej przez władzę manifestacji, co byłoby sytuacją groteskową i bez precedensu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora ostatni wywiad. Przewidziała, co się z nią stanie?
  2. Zakaz Marszu Niepodległości jest NIEWAŻNY? Zaskakujące doniesienia
  3. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  4. NIESAMOWITE! PSIAK ADOPTOWAŁ WYJĄTKOWE I NIETYPOWE ZWIERZĄTKO
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Oglądasz "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Loading ... Loading ...

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

źródło: plejada.pl