Wiadomo, kto zastąpi Pawła Królikowskiego w show Polsatu. Widzowie będą wściekli

Wiadomo, kto zastąpi Pawła Królikowskiego w show Polsatu. Widzowie będą wściekli Źródło: youtube

"Twoja twarz brzmi znajomo" będzie miało nowego jurora. Polsat podał, kto w nowym sezonie zastąpi Pawła Królikowskiego. Widzowie nie spodziewali się takiej decyzji i są oburzeni wyborem producentów. Czy rzeczywiście to taki zły wybór?

Producenci "Twoja twarz brzmi znajomo" musieli w końcu podjąć tę decyzję. Stan zdrowia Pawła Królikowskiego wymusił na nich zmianę składu jury. Jak się okazuje, pomysł nie przypadł do gustu wielu widzom, którzy nie wyobrażają sobie w tej roli nikogo innego, jak ukochanego aktora z "Ranczo". 

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego 

W związku z pobytem w szpitalu Pawła Królikowskiego, widzowie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" musieli liczyć się z tym, że juror szybko na ekrany telewizji Polsat nie wróci. Pierwsze doniesienia o hospitalizacji jurora pojawiły się przed świętami Bożego Narodzenia - już wtedy, ze względu na zły stan zdrowia aktora, pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że ktoś może go zastąpić w programie. 

"Twoja twarz brzmi znajomo" wielokrotnie zmieniało skład jurorski. Jednak nigdy ta decyzja nie była dyktowana złym stanem zdrowia jednego z jurorów. Okazuje się, że decyzja w sprawie zamiany już została podjęta, a fani programu "Twoja twarz brzmi znajomo" są wściekli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" z nowym jurorem 

Właśnie wyszło na jaw, że w nowym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo" na pewno nie wystąpi Paweł Królikowski, który nadal przebywa w szpitalu, a doniesienia o jego zdrowiu nie są zadowalające. Najprawdopodobniej aktora czeka długa rehabilitacja za granicami naszego kraju. 

Kto więc wskoczy na miejsce Pawła Królikowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Okazuje się, że będzie to uczestnik, którego widzowie już mieli okazję poznać, a nawet polubić. Pawła Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk, który zwyciężył 12. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Wielu widzów jest jednak oburzonych decyzją produkcji. Nie spodziewali się, że Paweł Królikowski zostanie zastąpiony przez tak młodego chłopaka. Pomimo sympatii, jaką darzyli go widzowie w 12. edycji, uważają, że młody mężczyzna nie będzie godnym następcą ich ulubionego członka jury. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
    4. Dramat w polskim mieście. Cała rodzina bezlitośnie krzywdziła i molestowała trzy dziewczynki, sąd wydał wyrok
    5. Zbigniew Cybulski zmarł tragicznie. Mało kto wie, jaki los spotkał jego syna, wyjątkowo przybijający koniec

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News