Skrzynecka nie wytrzymała, po występie pokazała szyderczy gest do kamery. Chwilę potem padły ostre słowa

Skrzynecka nie wytrzymała, po występie pokazała szyderczy gest do kamery. Chwilę potem padły ostre słowa Źródło: Instagram twojatwarzbrzmiznajomo

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest znanym i lubianym show telewizyjnym, które właśnie wróciło na antenę po przerwie, która została spowodowana pandemią koronawirusa. Podczas jednego z występów Katarzynę Skrzynecką poniosły emocje, co spowodowało, że skierowała do kamery jednoznaczny gest. Czym tak bardzo się zdenerwowała?

W najnowszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który powrócił na ekrany po długiej przerwie, wystąpiła Gosia Andrzejewicz. Wokalistka wcieliła się w rolę Mariah Carey, która jest jej ulubioną artystką z dziecięcych lat. Tuż po zakończeniu jej występu Katarzynę Skrzynecką bardzo poniosły emocje, czego skutkiem był bardzo wymowny gest w stronę kamery. Co się stało?

Katarzyna Skrzynecka z wymownym gestem podczas programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ją zdenerwowało?

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Gosia Andrzejewicz wyznała, że Mariah Carey to jedna z jej ulubionych artystek z dziecięcych lat. Dodała, że z wielką chęcią wykonałaby któryś z jej hitów w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka zdradziła, że pokłada w programie duże nadzieje i chciałaby się w nim nauczyć wielu rzeczy, na przykład odkryć jakąś ciekawą technikę głosu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gosi Andrzejewicz udało się spełnić swoje marzenie o występie jako Mariah Carey. W odcinku, który wyemitowany został w sobotę, zaprezentowała piosenkę pod tytułem "Without You". Jurorzy nie mieli wątpliwości co do tego, że z wykonaniem poradziła sobie wspaniale. Została nagrodzona owacjami na stojąco.

Kacper Kuszewski obsypał Gosię mnóstwem miłych słów, przyznając, że w poruszający sposób udało jej się zbudować dramaturgię utworu. Z kolei Katarzyna Skrzynecka wstała nagle z miejsca i weszła na scenę. Skierowała do kamery gest znany jako "figa z makiem" i wypowiedziała kilka ostrych słów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

- Jesteś cudną, fantastyczną wokalistką o wielkim głosie i cieszę się, że to właśnie u nas w tym programie wreszcie wszystkim, którzy chcieli ci kiedykolwiek zrobić przykrość pokazałaś. To się stało właśnie u nas. Figa z makiem komukolwiek, kto Gosi chciał napisać, że nie umie śpiewać albo śpiewa za słabo - powiedziała Katarzyna Skrzynecka, kierując swoje ostatnie słowa do wszystkich osób, które kiedykolwiek uznały, że Gosia Andrzejewicz nie potrafi śpiewać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuratura
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Elżbieta cierpiała z powodu jednej dolegliwości, rozpoczęła terapię sokiem z żurawiny. Uciążliwość zniknęła natychmiast, Ela znów może cieszyć się życiem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News