Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi Źródło: youtube.com/tomasz lis

Twitter Tomasza Lisa był dzisiaj na ustach wszystkich mediów. Po raz pierwszy od czasów swojej choroby dziennikarz zdecydował się na powrót na social media, jednak zamieścił na platformie społecznościowej wpisy, które ciężko rozszyfrować. Internauci spekulują, czy ten styl pisania jest pokłosiem niedawnych problemów zdrowotnych byłego gwiazdora TVP.

Twitter był miejscem, w którym Tomasz Lis bardzo często pokazywał swoje poglądy polityczne. Dziennikarz po przerwie spowodowanej chorobą postanowił wrócić do publikowania postów i treści, ale wiadomości opublikowane przez męża Hanny Lis są zagadkowe. Internauci zastanawiają się, czy z dziennikarzem aby na pewno wszystko jest w porządku.

Twitter Tomasza Lisa na ustach Polaków. Wszystko przez dziwne wpisy dziennikarza

To, co mogliśmy zaobserwować dzisiaj na Twitterze Tomasza Lisa, wprawiło w zdziwienie wielu czytelników i miłośników jego talentu dziennikarskiego. Mimo że dziennikarz jest jeszcze daleki od pełni formy, to już teraz postanowił wrócić do publikowania treści zawierających swoje przemyślenia i komentarz polityczny. Niewiele jednak udało się z tego zrozumieć.

- NCerowicz na pewno popełnił błędy, ale kto w jednej z najtrudniejszych operacji gospodarczych w historii by ic h nie popełnił. Najsurowiej oceniają jednak człowieka który wtedy ytxrmsl skalpel ci, którzy wtedy trzymali hrzechotki. Dobrze by było by dziś trzymali je dalej - brzmiał jeden z Twittów dziennikarza.

- Kedeyny sojusznik, uwielbiany przez Pos o A .dudę zbawiciel i wiz znosociel Drukp ipeached!pos-owi gratulujemy sojusznika - brzmiała druga z opublikowanych dzisiaj wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomości noszą widmo choroby? Internauci spekulują, co stoi za dziwnymi treściami

Nie da się ukryć, że takie treści wiadomości wskazują, że z Lisem stało się coś dziwnego. Możliwe, że udar, którego doznał dziennikarz, był naprawdę duży i spowodował, że byłemu pracownikowi TVP ciężko się porozumiewać pisemnie w sposób zrozumiały. Otoczenie Lisa, jak też sam dziennikarz, nie ukrywają, że dochodzenie do pełni formy po poważnym udarze może trochę potrwać, co koresponduje z wypowiedziami Lisa o potrzebie długiej rehabilitacji.

- Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko, jak się da - stwierdził Tomasz Lis.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Istnieją także inne możliwości pojawienia się tak dziwnie brzmiących treści. Możliwe, że autor programu "Tomasz Lis na żywo" po prostu nie zwracał uwagi na to, co publikował, albo ma trudności w użytkowaniu swojego telefonu komórkowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: Twitter 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News