Nikt nie zauważył, ale twarz Dudy się ZMIENIŁA. Co się stało prezydentowi?

Nikt nie zauważył, ale twarz Dudy się ZMIENIŁA. Co się stało prezydentowi?

Gdy Andrzej Duda został wybrany na kolejnego prezydenta Rzeczypospolitej, w mediach huczało od laudacji na temat jego młodego wieku, tężyzny fizycznej i stanu zdrowia. Po niemal trzech latach od zaprzysiężenia twarz głowy państwa uległa widocznej zmianie. Dało to poważne podstawy do myślenia, że najważniejsza osoba w państwie nie jest do końca zdrowa. 

Obecnie urzędujący prezydent RP jest drugą najmłodszą osobą, której z racji wyboru narodu powierzono pełnienie obowiązków głowy państwa. Wiek i wigor, które prezentował obecny prezydent, były jednym z czynników, które pomogły mu wygrać. Wiek i stan zdrowia przywódcy są często utożsamiane ze stanem państwa i obywatele Polski oprócz oczywistych kwestii politycznych zwrócili uwagę właśnie na nie. Wyborcy uznali po prostu, że następny prezydent nie będzie osobą ze znanej im dobrze i podstarzałej politycznej ekipy zza Okrągłego Stołu. Z biegiem czasu jego wygląd zaczął się zmieniać, a wielu upatruje tu wpływu różnorakich czynników, niebędących związanych z postępem czasu. Czy prezydent Polski na coś choruje?

Andrzej Duda wyraźnie się zmienił

By wiedzieć, że Andrzej Duda mocno się zmienił, wystarczy spojrzeć na dwie przedstawiające go fotografie, pochodzące z różnych okresów. Twarz prezydenta wyraźnie się zaokrągliła, tak samo z resztą, jak jego całe ciało. Pochodzenie wzrostu wagi Andrzeja Dudy przypisuje się wielu czynnikom. Na pierwszym miejscu jest oczywiście dieta. Tycie powoduje jednak także szereg chorób na czele z tarczycą. Możliwe również, że prezydent jest ofiarą stresu, który wiąże się z wykonywanymi przez niego obowiązkami. Przybieranie przez gospodarza Pałacu Prezydenckiego wagi niepokoi jego zwolenników i opinię publiczną, dla której stabilna prezydentura jest rzeczą bardzo cenną. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusza NOWY program „plus”. Kobiety będą zachwycone
  2. Wstrząsające słowa Morawieckiego po proteście. „Nas nie będziecie szantażować”
  3. Polska celebrytka twierdzi, że jest jak Jan Paweł II. „Niewiele jest autorytetów z zasadami”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News