Kim jest żona Sekielskiego? Dziennikarz pochwalił się w sieci miłością swojego życia

Kim jest żona Sekielskiego? Dziennikarz pochwalił się w sieci miłością swojego życia Źródło: screen youtube.com/Tomasz Lis.

TVP było jednym z dłuższych przystanków w karierze Tomasza Sekielskiego, teraz jednak dziennikarz w pewnym stopniu zamienił studio na własny dom, a w pracy często pomaga mu małżonka.

TVP bez wątpienia wywarło duży wpływ na to, jak teraz wygląda twórczość i działalność Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz współpracował z tą stacją w latach 2013-2016 i prowadził tam między innymi program "Po prostu". Był również gospodarzem show "Woronicza 17". Lata, w których pracował dla TVP były istotne dla Sekielskiego i jego rodziny również z innego jeszcze powodu, a mianowicie to właśnie w 2015 dziennikarz postanowił wyprowadzić się z Warszawy i przenieść w nieco bardziej spokojne i ustronne miejsce.

Kim jest żona byłego dziennikarza TVP?

Nie da się ukryć, że miejsce zamieszkania Sekielskich jest związane i to silnie z zawodem, jaki wykonuje żona dziennikarza. Wszystko dlatego, że Anna Sekielska jest licencjonowanym przewodnikiem, a aktualnie ich rodzina mieszka na majestatycznym Podlasiu.

Z tego też względu pani Anna, chcąc dalej pozostawać czynną w swoim zawodzie, musiała zdać odpowiednie egzaminy, które dały jej możliwość oprowadzania turystów po tym regionie naszego kraju. Jednak nie jest to jej jedyne zajęcie, ponieważ występuje także gościnnie w internetowym programie swojego męża "Sekielski Sunday Night Live".

Fani uwielbiają jego żonę

W internetowym show dziennikarza, który prezentowany jest zarówno na jego profilu na Facebooku, jak i kanale na platformie YouTube. Możemy tam zobaczyć zarówno samego Sekielskiego komentującego ostatnie wydarzenia z Polski, jak i gości w postaci aktorów, czy też polityków. Jednak to właśnie odcinki, w których wraz z nim występuje jego żona Anna, cieszą się najcieplejszym odbiorem i największą popularnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu internatów wprost pisze w komentarzach, że tego typu odcinków programu powinno być znacznie więcej, a trzeba przyznać, że show małżeństwa Sekielskich z każdym odcinkiem trafia do coraz większej widowni. Zwłaszcza teraz wydaje się idealny czas, aby dziennikarz i jego małżonka zabłysnęli w Internecie, ponieważ dosłownie cała Polska mówi teraz o braciach Sekielskich i ich filmie "Tylko nie mów nikomu", a taki rozgłos może pomóc mu trafić do jeszcze szerszej grupy widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News