Kiedyś była wielką gwiazdą TVP. Dziś jest wrakiem człowieka, chciała zagryźć ukochanego

Kiedyś była wielką gwiazdą TVP. Dziś jest wrakiem człowieka, chciała zagryźć ukochanego Źródło: .

Gwiazda TVP swego czasu była uwielbiana przez tysiące osób. Zachwycała nie tylko swoim talentem, ale przede wszystkim zniewalającą urodą i seksapilem. Jak się okazuje, mijający czas i różne życiowe sytuacje sprawiły, że dziś aktorka wygląda zupełnie inaczej. Przypomina wrak człowieka.

Na TVP przez kilka lat mogliśmy oglądać serial "Dynastia", w którym zagrała. Choć wtedy była prawdziwą ikoną piękna, dziś nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina dawnej siebie. Okazuje się, że aktorka wiele przeszła, co znacznie wpłynęło nie tylko na jej zdrowie psychiczne czy fizyczne, ale i wygląd zewnętrzny. Nikt nie spodziewał się, że można zmienić się aż tak.  

Tysiące podziwiały ją na TVP 

Przez kilka dobrych lat, na ekranie polskiej telewizji widniał amerykański serial "Dynastia". Produkcja okazała się na tyle wielkim hitem, że przez ten cały czas, każdy odcinek śledziło tysiące osób. Wielu z nich po prostu pochłonęła fabuła serialu, jednak byli i tacy, którzy oglądali go zupełnie z innego powodu. Dla największych fanatyków kobiecego piękna motywacją do oglądania była jedna z bohaterek, a dokładniej aktorka, która odkrywała rolę. 

Heather Locklear okazała się prawdziwym objawieniem na rynku. Wszyscy zachwycali się jej zniewalającą urodą i idealną sylwetką, która kusiła wielu mężczyzn. Uznano ją nawet za prawdziwą ikonę seksapilu. Dodatkowo miała niezwykły talent aktorski, dzięki czemu każdą produkcję z jej udziałem oglądało się o wiele przyjemniej. 

Mężczyźni za nią szaleli 

Z powodu swojej zniewalającej urody, aktorka miała prawdziwą rzeszę adoratorów, którzy wciąż usilnie starali się z nią umówić. Sympatię z jej strony, skradł jednak tylko jeden mężczyzna - Tommy Lee - z którym aktorka wzięła ślub. Niestety z powodu rozrywkowego stylu życia męża oraz jego licznych zdrad, Heather zdecydowała się na rozwód. Po upływie czasu pojawiła się szansa, że aktorka znów zaistnieje jako gwiazda, a do tego wszystkiego znalazła nową miłość życia. Locklear ponownie wzięła ślub, tym razem z Richiem Sambora, a niedługo później na świecie pojawiło się ich dziecko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dobra passa zaczęła się kończyć 

Choć początkowo wszystko zapowiadało się dobrze, nagle jej życie zaczęło się psuć. Aktorka wystąpiła o rozwód, a jej życie zawodowe stopniowo upadało. Niedługo później na jaw wyszło, że Heather zmaga się z problemami psychicznymi, w wyniku których postanowiła dobrowolnie zgłosić się do kliniki w Los Angeles. Niestety nie przyniosło to upragnionych efektów i zaledwie kilka miesięcy po opuszczeniu placówki, została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Okazało się, że był to dopiero początek prawdziwych problemów gwiazdy. Aktorka przeżyła kolejny zawód miłosny, a w wyniku przedawkowania leków wymieszanych z alkoholem omal nie zmarła. Heather znów trafiła na odwyk, który podobnie jak poprzednio, na niewiele się zdał. Po kilku latach, do jej domu została wezwana policja, ponieważ ta w bardzo agresywny sposób kłóciła się ze swoim nowym narzeczonym. Kobieta chciała odgryźć mu nos, a funkcjonariuszy prawie pobiła. Po całym incydencie, Locklear po raz kolejny trafiła na odwyk, tym razem jednak w bardzo opłakanym stanie. Nie wiadomo czy tym razem, leczenie przyniesie upragniony skutek, jednak niemalże pewne jest, że wrócenie do dawnego wyglądu będzie bardzo trudne. Obecnie Heather nie ma nic wspólnego z ikoną piękna i seksapilu.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Ojciec Natalii Kukulskiej miał przed śmiercią JEDNO marzenie. Dopiero dziś udało jej się spełnić ostatnią wolę. TO było bolesne
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: INTERIA

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News