Mąż przepięknej gwiazdy TVP zdradzał ją z mężczyzną! "Chłopak był strasznie brzydki"

Mąż przepięknej gwiazdy TVP zdradzał ją z mężczyzną! "Chłopak był strasznie brzydki" Źródło: screen/YouTube/Samuel Runt

Gwiazda TVP nie miała szczęścia w miłości. Jej ukochany mąż bardzo boleśnie ją zranił i ukrył przed nią fakt, że preferuje mężczyzn. Ta sytuacja była powodem ogromnego dramatu w życiu tej pięknej kobiety.

Gwiazda TVP nie miała szczęścia do mężczyzn. Ewa Lemańska zdobyła popularność dzięki roli Maryny w filmie "Janosik", która przyniosła jej sukces i uwielbienie męskiej części widzów. Jednak w życiu prywatnym doświadczyła mnóstwo rozczarowań. Każdy z jej trzech związków małżeńskich kończył się rozwodem. Jeden z mężów złamał jej serce.

Podziwiana przez wszystkich gwiazda TVP długo milczała na temat swojego dramatu. Jej pierwsze małżeństwo zakończyło się we wstrząsających okolicznościach. Jej mężem był aktor Cezary Kapliński, który ukrył przed swoją ukochaną fakt, że jest gejem. W końcu wyszło na jaw, że spotyka się z mężczyzną i ma zamiar zostawić żonę. Dla aktorki był to olbrzymi cios.

Mąż gwiazdy TVP zdradzał ją z mężczyzną. "Chłopak był strasznie brzydki"

Ewa Lemańska dopiero po latach postanowiła opowiedzieć dziennikarzom tę historię. Jej relacja wzruszyła wiele osób. Trudno wyobrazić sobie wstrząs, jakiego doznała przepiękna aktorka TVP, gdy jej mąż Cezary przyprowadził do ich domu chłopaka. Okazało się, że jest on jego kochankiem i to właśnie z jego powodu zamierza zostawić żonę. 

Gwiazda TVP przeżyła szok. Nie miała pojęcia, że jej mąż, z którym była w szczęśliwym związku, jest odmiennej orientacji:

- Byłam w prawdziwym szoku, zwłaszcza że ten chłopak był strasznie brzydki – powiedziała mediom Ewa Lemańska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przepiękna gwiazda TVP nie zaznała szczęścia w miłości

Ukochany Ewy Lemańskiej oszukiwał ją przez cały czas trwania małżeństwa. Długoletnia miłość przyszłej gwiazdy TVP okazała się chybionym wyborem. Jak się później okazało, niewierny mąż nie znalazł szczęścia w swoim nowym związku. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Dla wybitnej aktorki był to podwójny cios. Nigdy potem nie znalazła szczęścia w miłości.

Ewa Lemańska to polska aktorka teatralna i filmowa, która zachwycała widzów wyjątkową urodą. Stała się popularna dzięki roli Maryny w "Janosiku", jednak można było ją również zobaczyć w takich produkcjach jak "Dom", "Życie na gorąco" czy "Tajemnica Enigmy". Od lat 80. XX wieku przeprowadziła się na Florydę, gdzie zmieniła profesję i pracowała jako asystentka lekarza. Nie miała szczęścia do życiowych partnerów, ale doczekała się dwóch synów.

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Śliczna gwiazda branży disco polo urodziła! Do sieci trafiły urocze zdjęcia z dzieckiem
  4. Władza: 1000 plus zamiast 500 plus. Zaczęła się kłótnia Polaków
  5. Justyna Żyła dziś w TzG odpali petardę! Zostanie faworytką programu

źródło: Lelum

Następny artykuł